25-06-2014, 17:41
Witam,

Wiadomo czy w najbliższym roku akademickim 2014/2015 będzie prowadzony kurs przygotowania pedagogicznego?
26-06-2014, 19:31
Kurs przygotowania pedagogicznego - Rok akademicki 2014/2015
Myślę, że tak. W tym roku akademickim kurs przygotowania pedagogicznego był organizowany, dlatego też w przyszłym również powinien być organizowany. Trzeba jednak śledzić na bieżąco informacje na stronie uczelni i stronach odpowiednich jednostek organizacyjnych uczelni.

Czy po 1 roku studiów magisterskich można się przenieść na zaoczne?
Mam pytanie, po 1 roku magisterki dziennie chciałabym sie przenieść na 2 (ostatni) rok zaocznie. Po 1 roku dziennych studiow są 3 miesiące praktyk, które obowiązują jedynie na dziennych, na zaocznych nie mają w ogóle praktykcz. Stąd pytanie czy musze je robić? czy skoro od 2 roku będę na zaocznych mnie nie będą obowiązywać już jak zaocznych?
aktep130 3 1,732 27-12-2016 10:26
Ostatni post: gimber
  Jak przedłużyć kartę parkingową?
Do 30 listopada musisz zgłosić się do Pani w budynku A, nie pamiętam dokładnie numeru pokoju ale na parterze obok sklepiku i tam uiścić opłatę w wysokości 48 zł (jeśli studia stacjonarne). Pani da Ci potwierdzenie a następnie wraz z kartą (i tym potwierdzeniem) musisz zgłosić się do niejakiego Pana Grzegorza do budynku E (sala 100) i tam Ci przedłużą ważność karty :)
rebmit 1 986 24-11-2015 11:23
Ostatni post: scypion
  Kiedy pojawi się podział na grupy?
najprawdopodobniej dopiero 1 października będą wywieszone :)
aktep130 6 1,825 29-09-2015 18:56
Ostatni post: aktep130
  Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 5,003 07-03-2015 8:54
Ostatni post: Cubaza
  Plany zajęć na semestr letni
Już są na większości kierunkach, więc jeśli na twoim nie ma, to zapewne kwestia czasu.
noldor 1 1,462 20-02-2015 10:51
Ostatni post: aktep130