Losy absolwentów PWSZ w Tarnowie
Hej
Czy uczelnia PWSZ bada losy jej absolwentów? Czy prowadzi statystyki procentowe osób zatrudnionych w wyuczonym zawodzie po studiach?

Nie wiem, zapewne nie... przynajmniej takie dane nie są upubliczniane.

Kiedyś tam kiedyś dostałem ankietę do wypełnienia na maila z Biura Karier i Projektów z PWSZ. Ankieta była właśnie skierowana do absolwentów i były tam pytania co się robi po jakim jest się kierunku i takie tam. Więc jakieś tam dane są zbierane, ale co się z nimi wtedy stało to nie wiem.

Czyli jednak Oczko

Czyżby te dane były tak kiepskie, że uczelnia nie chce ich upublicznić? W internecie nie ma nigdzie żadnych liczb odnośnie zatrudnienia absolwentów.

Ze mną nikt nigdy nie kontaktował się w tej sprawie. Może dlatego że studia skończyłem w 2003 roku, ale mimo wszystko szkoda że nikt się nie interesuje.

Może się wstydzą Język

Jeśli te dane statystyczne będą złe to nie będą się tym chwalic i tego nie upublicznią. Jeśli byłyby Ok (w co wątpie) to by opublikowali Język

Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,943 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh