Matematyka czy informatyka - co zdawać na maturze na informatykę?
Co zdawać na maturze, żeby były większe szanse na dostanie się na informatykę? Czy zdawać rozszerzoną matematykę czy informatykę? Co jest łatwiej zdać na więcej punktów?

Łatwiej jest raczej zdawać matematykę rozszerzoną, chyba, że czujesz się na tyle mocny z informatyki, żeby się podjąć jej zdawania.

Na informatykę rzadko się zdarza aby ktoś zdawał na maturze informatykę - która na poziomie licealnym (średnim) jest trudna. Matura z informatyki dla studenta informatyki jest prosta ale nie dla absolwenta szkoły średniej. Dlatego rzadko się zdarza aby ktoś tą mature zdawał. Większość osób zatem zdaje po prostu maturę z informatyki idąc na informatykę bo matura z matematyki jest dość łatwa Uśmiech

Język Informatyka II Stopnia
Dobry wieczór, Czy PWSZ Tarnów będzie uruchamiał studia II stopnia z informatyki? Proszę o informację. Pozdrawiam.
Mandzuro 0 1,738 08-01-2019, 22:05
Ostatni post: Mandzuro