Materiały na II rok
Cześć:)
Mam do odsprzedania czystą zieloną książkę do gramatyki praktycznej "Practical Grammar Exercises Part 3" do której gratis dorzucę wydrukowane materiały na historię USA - mam za sobą II rok i nie chcę wyrzucać tyle wyciętych drzew na śmietnik:)
Stan książki (i wydrukowanych materiałów na hist) bardzo dobry, bo były prawie nieużywane - książka pusta, bo wypełniania była tylko fragmentami i ołówkiem (nie licząc dwóch notatek nad przykładem w którymś dziale zapisane długopisem). Koszt 20zł, można się targować przez mojego maila (anapi91@wp.pl), materiały do odebrania na uczelni w ciągu roku szkolnego tj. w październiku;)
Mam nadzieję, że ktoś skorzysta:)

Materiały na I rok pielęgniarstwa
Mam do sprzedania materiały na I rok pielęgniarstwa, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę napisać na priv lub na maila: monikakutyla1994@wp.pl
moniag 0 2,331 17-07-2015, 15:42