Można po studiach technicznych uczyć w szkole?
Hej
Mam takie pytanie czy jeśli studiowałabym np. kierunek techniczny to można potem uczyć w szkole? Nie ma jakiś przeciwwskazań odnośnie tego? Fizyka techniczna jest kierunkiem chyba technicznym? Można jednak po tym np. uczyć w szkole, co? Albo po mechanice - to też fizyka w sumie?

Można ale musisz zrobić kurs pedagogiczny. Ale po co uczyć w szkole po kierunkach technicznych skoro tam są same grosze i praca niepewna?

A jakiego przedmiotu chcesz uczyć w szkole? Po fizyce technicznej można uczyć fizyki w szkole, po wcześniejszym zrobieniu kursu pedagogicznego. Jednak nie liczyłbym z racji tego, że posiadasz tytuł inżyniera na jakieś wyższe zarobki z tego powodu.

Czy w pracy inżynierskiej można cytować?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę inżynierską można w niej wprost cytować, czyli wklejać gotowe, skopiowane cytaty z kogoś książki? Oczywiście mam tutaj na myśli legalne cytowanie, czyli gdy podamy źródło skąd taki cytat zapożyczyliśmy. Czy ktoś ma jakieś inne informacje w tym temacie? Znacie szczegóły odnośnie cytowania w pracy inżynierskiej na PWSZ w Tarnowie? Temat nie dotyczy mnie, ale muszę pomóc znajomemu, który pisze pracę inżynierską i nie jest pewien, czy dany cytat może wprost skopiować, czy musi go "przerobić", ale myśl cytatu pozostawić. Chodzi o to, aby [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-PWSZ-w-Tarnowie-korzysta-z-systemu-antyplagiatowego-t]system antyplagiatowy na PWSZ w Tarnowie[/url] nie uznał jego pracy za plagiat. Pomóżcie!
palaus2 2 7,522 04-12-2015, 19:11
Ostatni post: palaus2