Odpowiedz 

Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku

18-02-2014, 10:34
Post: #1
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Wiecie, jaki jest najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku w który można wejść, zainwestować i cieszyć się, że zarabiamy? Tak sobie myślę nad założeniem jakiejś firmy i rozpoczęciem działalności gospodarczej, studia już prawie skończyłem ale nie kręci mnie praca na etacie. Czy jesteście w stanie mi coś doradzić w tym zakresie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 1:54
Post: #2
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Zdecydowanie najbardziej opłacalny biznes, zarówno w 2014, 2015, 2016 jak i w kolejnych przyszłych latach to będzie moim zdaniem apteka. Przecież już teraz ludzie chorują, leczą się i przyjmują tony lekarstw. Bliskość apteki pośród bloków mieszkalnych, przychodni może być świetnym biznesem, na którym naprawdę będzie można zarobić, gdyż jakby to napisać - popytu na lekarstwa raczej nie zabraknie. Tak samo to właśnie farmaceuta jest jednym z najbardziej opłacalnym kierunkiem studiów w ciągu najbliższych lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2014, 10:04
Post: #3
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Jak tak na to patrzeć to kostnica bo ludzie zawsze będą umierali. Trzeba raczej patrzeć przyszłościowo, np coś związane z informatyką, i wszystko co jest innowacyjne, oraz inne, np restauracje z menu z innych krajów, noclegi, ludzie cenią sobie prestiż, wygodę oraz funkcjonalność. W tych czasach jest wręcz pęd na te sprawy, pieniądz przysłania wszystkie inne problemy, i wartości życiowe, i tak będzie w przyszłości, a nawet i gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 16:20
Post: #4
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Ja bym powiedział, że to raczej zakłady pogrzebowe i salony fryzjerskie i tego typu usługi będą (bo wciąż są) najbardziej opłacalnym biznesem w ciągu nadchodzących lat. Jak wiadomo, ludzie wciąż umierają, trzeba zapewnić im godziwy pochówek, uroczystość na cmentarzu itd.

Ludziom rosły i wciąż rosną włosy. Chcą się obciąć, chcą wyglądać jak ludzie a nie chodzić zarośnięci, stąd wciąż będą potrzebowali skorzystać z fryzjera. A ten im tańszy i profesjonalny, tym ma więcej klientów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę trzeba iść do kościoła?
Wielki Czwartek nie jest świętem nakazanym, więc [b]w Wielki Czwartek nie trzeba iść do kościoła[/b]. Tak samo jest z Wielkim Piątkiem oraz Wielką Sobotą - w te dni również [b]nie trzeba uczestniczyć we mszy świętej, ani tym bardziej iść do kościoła[/b]. Jednakże są to święta raz do roku, stąd wiele osób po prostu idzie w te dni do kościoła.
memento_mori 9 18,470 28-09-2016 5:36
Ostatni post: kasia033
  Czy post w piątek został zniesiony?
Rozumiem, że chodzi Ci o post mięsny w piątek, tak? Z tego co się orientuję to chyba nikt nie wpadł na pomysł aby znieść ten post. Zresztą i tak niewiele osób go przestrzega. Zatem post w piątek nie został zniesiony :)
memento_mori 10 15,883 28-09-2016 5:34
Ostatni post: kasia033
  "U Czesława" - Okuninka, Włodawa - opinie
Witam Wybieram się w najbliższym czasie na wakacje do Okuninki w gminie Włodawa. Znalazłem nocleg: "U Czesława". Czy ktoś mógłby mi napisać jakieś opinie o tym miejscu? Czy warto się tam wybrać? Był tam ktoś, gdyż nie mogę znaleźć nawet adresu tego miejsca na mapie. Czy to miejsce istnieje tak naprawdę? u czesława przystań klawa okuninka włodawa opinie
spamer24 1 440 25-09-2016 21:09
Ostatni post: Megan
  Metoda Trivium
Mam pytanie czy spotkał się ktoś w polskiej literaturze z metodą nauczania o nazwie trivium i quadrivium? Wiekszość tego co znalazłem do tej pory po polsku to w zasadzie wzmianki, że coś takiego istniało jako siedem sztuk wyzwolonych, ale bez konkretów czego dokładnie uczono i w jaki sposób.
Trivium 0 201 22-09-2016 23:19
Ostatni post: Trivium
  Czy w czasie postu można pić alkohol?
W Wielkim Poście nie chodzi o to, aby czegoś zabronić, że kościół zabrania w tym czasie imprez, szaleństw czy chociażby picia alkoholu. Cała idea Wielkiego Postu jest taka, że kościół zaprasza nas właśnie w okresie Wielkiego Postu do podjęcia wyzwania, do postanowienia sobie czegoś. Wcale nie jest to równoznaczne z tym, że koniecznie trzeba chodzić smutny, umartwiać się i nie korzystać z żadnych przyjemności z życia.
memento_mori 9 7,056 22-09-2016 12:06
Ostatni post: MeganUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów