18-02-2014, 10:34
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Wiecie, jaki jest najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku w który można wejść, zainwestować i cieszyć się, że zarabiamy? Tak sobie myślę nad założeniem jakiejś firmy i rozpoczęciem działalności gospodarczej, studia już prawie skończyłem ale nie kręci mnie praca na etacie. Czy jesteście w stanie mi coś doradzić w tym zakresie?
26-02-2014, 1:54
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Zdecydowanie najbardziej opłacalny biznes, zarówno w 2014, 2015, 2016 jak i w kolejnych przyszłych latach to będzie moim zdaniem apteka. Przecież już teraz ludzie chorują, leczą się i przyjmują tony lekarstw. Bliskość apteki pośród bloków mieszkalnych, przychodni może być świetnym biznesem, na którym naprawdę będzie można zarobić, gdyż jakby to napisać - popytu na lekarstwa raczej nie zabraknie. Tak samo to właśnie farmaceuta jest jednym z najbardziej opłacalnym kierunkiem studiów w ciągu najbliższych lat.
26-03-2014, 10:04
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Jak tak na to patrzeć to kostnica bo ludzie zawsze będą umierali. Trzeba raczej patrzeć przyszłościowo, np coś związane z informatyką, i wszystko co jest innowacyjne, oraz inne, np restauracje z menu z innych krajów, noclegi, ludzie cenią sobie prestiż, wygodę oraz funkcjonalność. W tych czasach jest wręcz pęd na te sprawy, pieniądz przysłania wszystkie inne problemy, i wartości życiowe, i tak będzie w przyszłości, a nawet i gorzej.
25-05-2014, 16:20
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Ja bym powiedział, że to raczej zakłady pogrzebowe i salony fryzjerskie i tego typu usługi będą (bo wciąż są) najbardziej opłacalnym biznesem w ciągu nadchodzących lat. Jak wiadomo, ludzie wciąż umierają, trzeba zapewnić im godziwy pochówek, uroczystość na cmentarzu itd.

Ludziom rosły i wciąż rosną włosy. Chcą się obciąć, chcą wyglądać jak ludzie a nie chodzić zarośnięci, stąd wciąż będą potrzebowali skorzystać z fryzjera. A ten im tańszy i profesjonalny, tym ma więcej klientów.

Prawko na kat. B
Za którym razem zdaliście prawo jazdy kat. B? Dużo się uczyliście do egzaminu teoretycznego? Czy można takie prawko ogarnąć w ciągu 1 miesiąca?
janko22 3 125 10-01-2017 8:41
Ostatni post: gimber
  Jaki prezent dla dziadka na 80 urodziny?
Dziadkowi na 80-te urodziny dobrze byłoby kupić coś, co mu się przyda. Nie są mu potrzebne żadne słodkości, zważywszy na to, że jest już w podeszłym wieku i cukier może być zbyt szkodliwy. Dziadkowi można kupić np. dobre wino czy jakiś 'napój na serce' (np. Biovital), ogólnie coś na lepsze krążenie. Oprócz tego dobrym prezentem byłoby Wasze wspólne zdjęcie, ładnie oprawione w ramkę. Oprócz tego możesz kupić dziadkowi portfel, skórzany pasek czy nowe okulary.
mateusz_z93_1993 10 2,527 09-01-2017 12:54
Ostatni post: janko22
  Jak sprawdzić biuro podróży?
Witam, czy ktoś z was kiedyś sprawdzał firmę w jakimś rejestrze, np. BIG? Bo ja w sumie trafiłem na to przypadkiem, a chcemy z żoną wykupić wyjazd na narty i pomyślałem, że możnaby sprawdzić nasze biuro podróży. Jeszcze nigdy tego robiłem, na razie tylko trochę czytałem - https://erif.pl/promocja/jak-sprawdzic-firme-big/ . Nie orientuje się może ktoś jak to wygląda?
Aseretrik 0 66 28-12-2016 12:27
Ostatni post: Aseretrik
  Czy Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę trzeba iść do kościoła?
Wielki Czwartek nie jest świętem nakazanym, więc [b]w Wielki Czwartek nie trzeba iść do kościoła[/b]. Tak samo jest z Wielkim Piątkiem oraz Wielką Sobotą - w te dni również [b]nie trzeba uczestniczyć we mszy świętej, ani tym bardziej iść do kościoła[/b]. Jednakże są to święta raz do roku, stąd wiele osób po prostu idzie w te dni do kościoła.
memento_mori 9 18,738 28-09-2016 5:36
Ostatni post: kasia033
  Czy post w piątek został zniesiony?
Rozumiem, że chodzi Ci o post mięsny w piątek, tak? Z tego co się orientuję to chyba nikt nie wpadł na pomysł aby znieść ten post. Zresztą i tak niewiele osób go przestrzega. Zatem post w piątek nie został zniesiony :)
memento_mori 10 16,686 28-09-2016 5:34
Ostatni post: kasia033