18-02-2014, 10:34
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Wiecie, jaki jest najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku w który można wejść, zainwestować i cieszyć się, że zarabiamy? Tak sobie myślę nad założeniem jakiejś firmy i rozpoczęciem działalności gospodarczej, studia już prawie skończyłem ale nie kręci mnie praca na etacie. Czy jesteście w stanie mi coś doradzić w tym zakresie?
26-02-2014, 1:54
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Zdecydowanie najbardziej opłacalny biznes, zarówno w 2014, 2015, 2016 jak i w kolejnych przyszłych latach to będzie moim zdaniem apteka. Przecież już teraz ludzie chorują, leczą się i przyjmują tony lekarstw. Bliskość apteki pośród bloków mieszkalnych, przychodni może być świetnym biznesem, na którym naprawdę będzie można zarobić, gdyż jakby to napisać - popytu na lekarstwa raczej nie zabraknie. Tak samo to właśnie farmaceuta jest jednym z najbardziej opłacalnym kierunkiem studiów w ciągu najbliższych lat.
26-03-2014, 10:04
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Jak tak na to patrzeć to kostnica bo ludzie zawsze będą umierali. Trzeba raczej patrzeć przyszłościowo, np coś związane z informatyką, i wszystko co jest innowacyjne, oraz inne, np restauracje z menu z innych krajów, noclegi, ludzie cenią sobie prestiż, wygodę oraz funkcjonalność. W tych czasach jest wręcz pęd na te sprawy, pieniądz przysłania wszystkie inne problemy, i wartości życiowe, i tak będzie w przyszłości, a nawet i gorzej.
25-05-2014, 16:20
Najbardziej opłacalny biznes w 2014 roku
Ja bym powiedział, że to raczej zakłady pogrzebowe i salony fryzjerskie i tego typu usługi będą (bo wciąż są) najbardziej opłacalnym biznesem w ciągu nadchodzących lat. Jak wiadomo, ludzie wciąż umierają, trzeba zapewnić im godziwy pochówek, uroczystość na cmentarzu itd.

Ludziom rosły i wciąż rosną włosy. Chcą się obciąć, chcą wyglądać jak ludzie a nie chodzić zarośnięci, stąd wciąż będą potrzebowali skorzystać z fryzjera. A ten im tańszy i profesjonalny, tym ma więcej klientów.

Czy w czasie postu można pić alkohol?
W Wielkim Poście nie chodzi o to, aby czegoś zabronić, że kościół zabrania w tym czasie imprez, szaleństw czy chociażby picia alkoholu. Cała idea Wielkiego Postu jest taka, że kościół zaprasza nas właśnie w okresie Wielkiego Postu do podjęcia wyzwania, do postanowienia sobie czegoś. Wcale nie jest to równoznaczne z tym, że koniecznie trzeba chodzić smutny, umartwiać się i nie korzystać z żadnych przyjemności z życia.
memento_mori 8 6,233 18-08-2016 14:10
Ostatni post: Aseretrik
  "U Czesława" - Okuninka, Włodawa - opinie
Witam Wybieram się w najbliższym czasie na wakacje do Okuninki w gminie Włodawa. Znalazłem nocleg: "U Czesława". Czy ktoś mógłby mi napisać jakieś opinie o tym miejscu? Czy warto się tam wybrać? Był tam ktoś, gdyż nie mogę znaleźć nawet adresu tego miejsca na mapie. Czy to miejsce istnieje tak naprawdę? u czesława przystań klawa okuninka włodawa opinie
spamer24 0 79 12-08-2016 21:53
Ostatni post: spamer24
  Czy można iść do kościoła w krótkich spodenkach?
Sporo nawet dorosłych osób przyszło dzisiaj w niedzielę do kościoła w krótkich spodenkach. Oczywiście dobrze, jeśli byłyby to spodnie dłuższe niż za kolana. Nikt się tym nie przejmuje czy przyszedłeś w długich czy krótkich spodniach.
memento_mori 15 11,784 09-07-2016 9:14
Ostatni post: miniek15m
  Jak dojechać z dworca na ulicę traugtta?
Autobus nr. 9 albo 14. Prawdopodobnie :) 60 znaków 60 znaków
Waxy 1 215 25-05-2016 15:27
Ostatni post: miniek15m
  Jaki prezent dla dziadka na 80 urodziny?
Dziadkowi na 80-te urodziny dobrze byłoby kupić coś, co mu się przyda. Nie są mu potrzebne żadne słodkości, zważywszy na to, że jest już w podeszłym wieku i cukier może być zbyt szkodliwy. Dziadkowi można kupić np. dobre wino czy jakiś 'napój na serce' (np. Biovital), ogólnie coś na lepsze krążenie. Oprócz tego dobrym prezentem byłoby Wasze wspólne zdjęcie, ładnie oprawione w ramkę. Oprócz tego możesz kupić dziadkowi portfel, skórzany pasek czy nowe okulary.
mateusz_z93_1993 7 1,245 12-05-2016 11:59
Ostatni post: daniel299