kursy elektryczne wseh.pl
    Ma zastosowanie. Wodorowęglan sodu bezwodny, spożywczy.
    techlandlab.pl

14-09-2012, 23:17
Najtrudniejszy przedmiot na ekonomii
Jaki jest najtrudniejszy przedmiot na ekonomii na pierwszym, drugim i potem na trzecim roku? Z którym z przedmiotów jest najwięcej problemów przy zaliczeniu? Może powiedzcie też, który profesor i wykładowca robi najwięcej problemów przy zaliczeniu, i na co szczególnie warto zwrócić uwagę i się skupić. Do jakiego przedmiotu trzeba się najbardziej przyłożyć?
15-09-2012, 15:49
Najtrudniejszy przedmiot na ekonomii
Zależy, co kto uważa za trudne pamiętam, że pierwsze półrocze na I roku przeleciało bez większych trudności, dużo zwolnień z zaliczeń czy egzaminów, jedyne do czego trzeba było się przyłożyć to matematyka, ale też nie na zasadzie, że nie spało się nocami, bo trzeba było się uczyć drugie półrocze troszke cięższe, ale też nie ma się czego obawiać jak dla mnie najgorszy przedmiot do zaliczenia to makroekonomia, matematyki ciąg dalszy no i statystyka - w zależności, na jakiego wykładowce trafisz. Ale jak już wcześniej pisałam, pierwszy rok przeleci raz dwa, jeżeli choć trochę bedziesz słuchać na wykładach, czy ćwiczeniach, to bez problemu zaliczysz sesję. Pozdrawiam!
15-09-2012, 21:35
Najtrudniejszy przedmiot na ekonomii
Z matematyką chyba nie powinnam mieć problemów dziękuje za odpowiedź
15-09-2012, 22:22
Najtrudniejszy przedmiot na ekonomii
To w takim razie pilnuj sobie makroekonomii w 2 semestrze i będzie dobrze Ogólnie możesz poczytać w tym wątku jakie są egzaminy na pierwszym roku ekonomii. Nie ma za co dziękować, gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz tutaj lub prywatnie, jestem świeżo po studiach, dlatego chętnie odpowiem na pytania, pozdrawiam.
15-09-2012, 22:33
Najtrudniejszy przedmiot na ekonomii
Świetnie! Będę pisała jak tylko będę miała jakieś pytania. Z tej makroekonomii jest egzamin pisemny czy też ustny? A tak jeszcze spytam, jak wyglądają ćwiczenia z przedmiotów np. tej makroekonomii? co tam się robi na ćwiczeniach?
Dziękuję Ci raz jeszcze!
15-09-2012, 22:55
Najtrudniejszy przedmiot na ekonomii
Egzamin pisemny z tego co pamiętam, to na I roku nie miałam ani jednego egzaminu ustnego... w sumie, to przez całe studia takiego nie miałam wiem, że na specjalizacji Finanse przedsiębiorstw mieli jakieś ustne egzaminy, ale nic trudnego, do przeskoczenia aa z makroekonomii o ile dobrze pamiętam ćwiczenia wyglądały tak, że Prof. tłumaczył zagadnienia, najczęściej na przykładach, później ochotnicy mogli się zgłaszać do tablicy żeby rozwiązać jakieś proste zadanie, za co dostawali plusy
27-02-2013, 21:17
Najtrudniejszy przedmiot
Było już wiele wątków na ten temat. To zależy od Twoich preferencji. Z tego co ja widziałem to każdy miał z czym innym problemy Ogólnie jak się przyłożysz to wszystko pójdzie dość łatwo.
16-07-2013, 11:32
Najtrudniejszy przedmiot na Ekonomii
Słyszałem że egzamin z "Rachunkowości" sprawia pewne problemy studentom ekonomii, czy jest to prawda?
29-07-2013, 18:30
Hej!
Zaczynam teraz studia na 1 roku Ekonomii. Moglibyście napisać jaki jest najtrudniejszy przedmiot na 1 roku ekonomii? Do czego trzeba się najbardziej przyłożyć?
02-12-2013, 19:33
Najtrudniejszy przedmiot na Ekonomii
Jak dla mnie Ekonometria była praktycznie nie do przejścia. Sam się do dziś zastanawiam jak się udało. Jak zacząłem analizować notatki.

Język Utworzenie grupy na facebooku
Cześć, utworzyłem grupę na fb pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/1177964828957877/ Taka grupa umożliwi komunikowanie się pomiędzy studentami pierwszego roku studiów na wydziale ekonomii :P Chętnych zapraszam.
titeeek 0 397 02-10-2016 13:30
Ostatni post: titeeek
  ekonomia-grupy
Dowiecie się w pierwszym tygodniu studiów, gdy te grupy będziecie sobie ustalać sami,najczęściej na wykładzie pójdzie lista i każdy wpisze się do tej grupy do której będzie chciał ;)
jamaica69 9 2,090 28-09-2016 19:49
Ostatni post: KaMa333
  Jakie książki na studia ekonomiczne?
[quote='crack' pid='18316' dateline='1410182910'] Czy te książki będą dostępne w bibliotece/antykwariatach czy tylko księgarnia wchodzi w grę? [/quote] Tak, zazwyczaj wszystkie książki autorstwa wykładowców i profesorów są dostępne do wypożyczenia w uczelnianych bibliotekach. Oczywiście jeśli są to jedne z popularniejszych książek, można je zakupić także w antykwariatach i księgarniach. Wracając jeszcze do głównej idei wątku, czyli książek na studiach ekonomicznych - nie trzeba ich mieć. Na pewno nie warto ich kupować już teraz, gdyż może okazać się, że okażą się niepotrzebne i tylko stracimy pieniądze. Na początku roku akademickiego wszyscy wykładowcy będą podawać literaturę na której oparte są wykłady i jeżeli ktoś wtedy będzie chciał poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku, będzie mógł zakupić wspomniane książki.
zaqwsx 4 2,968 13-04-2016 10:20
Ostatni post: Kamil112
  Przeniesienie na WF
Jest możliwe, jednak tylko za wymianą. Ja idę z siatkówki na ogólny, Ty idziesz z ogólnego na siatkówkę.
mainik 1 1,456 09-02-2014 17:36
Ostatni post: admin
  Ekonomia PWSZ Tarnów 2013/14
Witam! Czy są tutaj studenci i studentki pierwszego roku na ekonomii w 2013/14 roku? Wypadałoby się wcześniej poznać :D