• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Niedostanie się na wybrany kierunek studiów a odebranie dokumentów
#1
Mam takie pytanie, czy jak nie dostanę się na wybrany kierunek studiów, to mogę wybrać dokumenty "z tego kierunku" i złożyć te dokumenty na inny, wybrany przeze mnie kierunek studiów? Po jakim czasie od decyzji mogę odebrać dokumenty? Napiszcie proszę coś więcej w tym temacie.
 
Reply
#2
Z tego co jest mi wiadomo, to nie ma z tym żadnych problemów. Jeśli nie dostałeś się na jakiś kierunek studiów, to przecież możesz wybrać dokumenty, ale nie wiem jakie dokumenty chciałbyś wybierać, skoro teraz jest w pełni elektroniczna rekrutacja. Przecież teraz jest tak, że dokumenty (świadectwo, wyniki matur) zanosi się dopiero, gdy okaże się, że dostaliśmy się na wybrany kierunek studiów. Sprecyzuj, co chcesz wybierać, tzn. jakie dokumenty.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 28,600 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości