06-12-2012, 19:41
Od kiedy zaczynają się wakacje 2013?
Od kiedy zaczynają się wakacje 2013? Kiedy oczywiście wakacje 2013 się rozpoczną dla studentów? Bo już studentem jestem. Czy są jakieś stałe terminy wakacji czy to co rok się zmienia??
06-12-2012, 21:58
Od kiedy zaczynają się wakacje 2013?
Rozumiem, że sprawdzałeś już tutaj: moja poprzednia odpowiedź dla Ciebie
06-12-2012, 22:00
Od kiedy zaczynają się wakacje 2013?
Po zakonczeniu sesji letniej. Kiedy sie konczy sesja letnia? To masz odpowiedz w organizacji roku akademickiego, do ktorego kto podal Ci link w innym temacie.

--==EDIT==--
Spoznilem sie

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2

Studia Podyplomowe Administracja
Czy ktoś może coś napisać na temat studiów podyplomowych na kierunku Administracja
mati8201 0 314 13-06-2016 14:35
Ostatni post: mati8201
  Ile kosztują książki, notatki, ksero na studiach na 1 roku?
Książki nie są wymagane. Na wielu kierunkach technicznych są praktycznie nadobowiązkowe, gdyż do zaliczenia danego przedmiotu wystarczy robić dobre notatki. Na egzaminie obowiązywać może tylko materiał, który został przedstawiony na wykładzie. Dodatkowo obecnie na coraz większej liczbie kierunków większość materiałów (np. wykłady) są udostępniane studentom w wersji elektronicznej.
nikolas 4 1,325 25-02-2016 11:39
Ostatni post: aktep130
  Czy warto studiować kryminalistykę?
Generalnie studia kryminalistyczne są przepustką do pracy w policji. Generalnie wcale nie jest powiedziane, aby zostać np. technikiem kryminalistyki musisz mieć skończone studia wyższe (ale na pewno jest to plusem). Wystarczy wykształcenie średnie oraz bardzo dobre zdrowie. Po przejściu kwalifikacji jest się kierowanym na szkolenie do szkoły policji gdzie przechodzi się masę kursów i szkoleń teoretyczno - praktycznych. Czy warto studiować kryminalistykę? - Z pracą może być różnie ale wiadomo, że [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-trudno-jest-si%C4%99-dosta%C4%87-do-policji-t]dostać się do policji jest trudno[/url] i bardzo przydają się tutaj znajomości. Jeśli interesuje Cię kryminalistyka, uważam, że warto studiować ten kierunek.
commit 3 2,567 28-01-2016 13:28
Ostatni post: Tomatek
  Jakiego języka obcego warto się uczyć?
Według mnie warto w dzisiejszych czasach postawić na [b]język francuski albo włoski. [/b] Są to języki, których niewielu ludzi się uczy, przez to znając dobrze jeden z wspomnianych języków możesz mieć większe notowania na rynku pracy.
twele 8 3,335 28-01-2016 13:01
Ostatni post: brak_patryk
  Czy studia policyjne są trudne?
No właśnie, czy studia policyjne są trudne i ciężkie do przetrwania dla osoby, która wcześniej z mundurówkami nie miała do czynienia? Tzn. nie kończyła szkoły policyjnej. Czy taki ktoś może iść na studia policyjne? Jak wyglądają zajęcia na takich studiach, jest ciężko zdać i zaliczać egzaminy? Proszę o szczegóły.
commit 1 1,316 28-01-2016 13:00
Ostatni post: brak_patryk