• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Opinie o koncie w millenium bank
#1
witam 

Jakie są wasze opinie na temat konta w Millenium Bank? Czy jest to konto korzystne dla klienta? Czy warto takie założyć? Jak myślicie?
 
Reply
#2
Piszesz tutaj o koncie Millenium 360? Konto ma swoje zalety ale równiez i kilka wad. Opinie możesz sobie poczytać na tej stronie:
https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/ jak zjedziesz sobie na sam dół strony, to zobaczysz co o nim sądza osoby, które właśnie w tym banku mają konto.
Na plusik jest na pewno ich konto oszczędnościowe. Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 3 miesiące (92 dni) obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 2,7% w skali roku do kwoty 100 000 zł i 1,4% w skali roku dla nadwyżki powyżej kwoty 100 000 zł – od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie Promocji, która trwa do 13.10.2018 r.

Na minus opłaty za konto i za kartę jęsli nie wykonasz płatności kartą oraz jeśli wpływ pieniędzy na konto jest mniejszy niż 1000 zł.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Deutsche bank kredyt gotówkowy
Przymierzam się do wzięcia kredytu gotówkowego ( który chciałbym przeznaczyć na kupno samochodu oraz na wakacje). Zastanawiałem się nad Deutsche bankiem. Macie jakieś doświadczenia z tą instytucją?
gimber 1 250 12-12-2017, 11:30
Ostatni post: janko22Browsing: 1 gości