26-05-2013, 13:40
Hej!
Co sądzicie o kierunku Pedagogika który jest oferowany na MWSE w Tarnowie? Jaki jest poziom nauki na tym kierunku? Jest łatwo czy trudno, jak sądzicie? Proszę o wypowiedzi absolwentów i studentów !!!
26-06-2013, 18:56
Pedagogika na MWSE w Tarnowie - wasze zdanie
Witam, trochę okopie ten temat, ze względu że studiuje właśnie tam. Kierunek dla mnie przyjemny, oczywiście bywa że muszę zarwać nockę, bo materiał jest dość duży. Jednak pozwalają mi na dodatkową prace na pół-etatu, imprezy. Dlatego muszę przyznać że ciężko nie jest.

MWSE - jak wyglądają studia?
Czy studia na MWSE w Tarnowie to normalne studia dzienne? Jak tam się studiuje, czy zajęcia są przez cały tydzień czy tylko w czasie weekendu? Czy studia na mwse są płatne? Ile się płaci i za co?
marla 0 2,059 26-05-2013 13:46
Ostatni post: marla
  MWSE Tarnów - opłaty i renoma uczelni?
Tak, studia są płatne gdyż nie jest to uczelnia państwowa. Wiesz, oczywiste racze jest to, że z absolwentami najlepszej uczelni ekonomicznej w kraju (SGH) nie ma się co porównywać po skończeniu MWSE. Ale czy z drugiej strony absolwenci SGH przyjadą do Tarnowa, aby właśnie z Tobą rywalizować o posadę? Nie wydaje mi się :)
jarecki145 5 5,547 28-06-2012 1:55
Ostatni post: nadia
  Zarządzanie na MWSE w Tarnowie - czy to dobry pomysł?
Cześć Rozważam ten kierunek i prosze o opinie związane ze studiowaniem na MWSE w Tarnowie kierunku Zarządzanie. Jak wyglądają studia dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć itd. Prosiłbym kogoś o fachową wypowiedź na ten temat. pozdrówki
hychyc 3 3,034 13-06-2012 22:45
Ostatni post: welcometohell