• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Pielęgniarstwo - I rok, 2014/15 - kto się wybiera?
#61
Podczas inauguracji lub w dziekanacie w terminie późniejszym .
 
Reply
#62
Inauguracja jest 30 września czy 1 października ? Grupka na fb się zwiększa Uśmiech możemy już tam swobodnie poruszać jakieś tematy. Pozdrawiam Oczko
 
Reply
#63
Inauguracja jest przed 1 października. 1 października zaczynacie normalne zajęcia a nie tak jak w szkole ponadgimnazjalnej macie rozpoczęcie roku i lekcje organizacyjne. Zresztą jest o tym na forum.
 
Reply
#64
Przy składaniu dokumentów, mówiono mi, że inauguracja jest 30 września.
 
Reply
#65
(09-09-2014, 15:20 )saladynka napisał(a): Cześć wszystkim Uśmiech Od października również będę w gronie przyszłych pielęgniarek i pielęgniarzy Uśmiech Czytając Wasze wypowiedzi, nie wiem czy nie lepiej już założyć nową grupę na fb. Tam kontakt będzie łatwiejszy. Grupę oczywiście zróbmy zamkniętą, a link do gotowej grupy wklejmy na profil PWSZ, może "uzbiera" się nas tam trochę więcej, bo nie każdy wie o tym forum.
Pozdrawiam . Dominika


Link do grupy na Facebooku:
Kod:
https://www.facebook.com/groups/1462028810738015/


no też tak myślę że kontakt w tej grupie byłby łatwiejszy i bysmy mogli się troszke poznać ;P i napewno wiecej ludzi by sie tam dodalo Oczko
 
Reply
#66
Witam wszystkich serdecznie Uśmiech
Mam pytanie do osób,które dostały się na pielęgniarstwo. Jak średnia ocen jest wymagana,żeby zostać przyjętym (zdawałam starą maturę) i nauki jest rzeczywiście baaardzo dużo? Jak z praktykami,są też w wakacje?
Pytam bo marzę o tym kierunku od przyszłego roku, a mam małe dziecko w domu i zastanawiam się czy poradzę sobie na dziennych.
Liczę na szczerą odpowiedz i życzę powodzenia na I roku Duży uśmiechD
 
Reply
  
Browsing: 1 gości