Pokój 1 - osobowy dla studentki!
Wynajmę studentce pokój 1-osobowy w dwupokojowym mieszkaniu na ulicy Szujskiego (w okolicach Lidla). Pokój jest nie przechodni,w pełni umeblowany(łóżko, meblościanka na całą ścianę, biurko, telewizor) i bardzo przytulny (jak widać na załączonych zdjęciach). W drugim pokoju mieszka zaoczna studentka, która w mieszkaniu znajduje się tylko na weekendy. Całe mieszkanie jest bardzo dobrze urządzone i wyposażone w sprzęt AGD ( do dyspozycji należy wszystko to co znajduję się w mieszkaniu- pralka, odkurzacz, mikrofalówka, żelazko, suszarka na ciuchy,oraz inne. Cena wynajmu wynosi 500 zł ( łącznie z wszystkimi opłatami - prąd, gaz, internet). Chętnych proszę o kontakt telefoniczny :728263054.

Załączone pliki Miniatury

Pokój do wynajęcia !!!
Dwie studentki administracji pilnie poszukują współlokarki/a . Do dyspozycji w pełni umeblowany pokój o powierzchni 25m kw. Mieszkanie jest 3 pokojowe i znajduje się w centrum . Czynsz wynosi 209zł plus media. Dalsze informacje pod nr : 516079136
Faustyna101 0 2,148 28-12-2014, 20:12