• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Posiadanie sygnatury jest możliwe od 15 postów
#1
W związku z coraz częstszymi rejestracjami użytkowników którzy piszą 1 post i zamieszczają od razu reklamę w sygnaturce, został wprowadzony limit posiadania sygnatury dopiero po przekroczeniu 15 postów.

Pozwoli to przynajmniej trochę wyeliminować typowych reklamiarzy, którzy rejestrują się jedynie w celu zamieszczenia reklamy bądź linku, a przynajmniej jeśli już będą chcieli, zmusi ich to do wysiłku i napisaniu przynajmniej tych 15 postów (miejmy nadzieję, że wartościowych).
 
Reply
#2
I bardzo pięknie Duży uśmiech
Tylko ostatnio coś forum stało się mało uczęszczane Smutny
 
Reply
#3
Sesja trwa, jakby nie patrzeć Oczko Chociaż pod względem wyświetleń wcale nie jest źle, może jedynie brak aktywnych użytkowników, ale to taka tematyka forum.
 
Reply
#4
(05-02-2014, 14:29 )admin napisał(a): taka tematyka forum.
Czasem czytając niektóre wątki i widząc, jakie pytania ludzie tutaj zadają to mam wrażenie, że to forum o dosłownie wszystkim Duży uśmiech
 
Reply
#5
Tak samo jest z użytkownikami. Nie wiem skąd się niektórzy biorą, rejestrują i pytają o tematy zupełnie niezwiązane z tematyką. Wprawdzie można by to usuwać, ale z drugiej strony przynosi to też czasem jakiś ruch.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forum jest już dostępne w usłudze TapaTalk!
Witam! Z dniem dzisiejszym do forum dodany został moduł/plugin [b]TapaTalk[/b], który ułatwia przeglądanie oraz ogólne korzystanie z funkcji forum na smartfonach :) Mam nadzieję, że niektórym z nas to rozwiązaniem ułatwi nawigację po forum. Zapraszam więc do korzystania z forum na urządzeniach przenośnych! :)
admin 37 14,578 24-09-2014, 12:38
Ostatni post: PatttttiBrowsing: 1 gości