• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Poziom nauczania na Instytucie Humanistycznym
#1
Jaki obowiązuje poziom na tym instytucie? Warto przyjść tutaj studiować czy to raczej strata czasu ?
 
Reply
#2
Ciężko oceniać cały instytut moim zdaniem. Filologie stoją na bardzo dobrym poziomie pod względem nauczania, nie wiem jednak nic o studiach humanistycznych, bo nie miałem tam "dojścia" Język

Studia humanistyczne są same w sobie stratą czasu - niezależnie od uczelni, gdyż w Polsce nie ma pracy po tych kierunkach. Co roku masa absolwentów kierunków humanistycznych ma ogromne problemy ze znalezieniem pracy, więc naprawdę - nie ma potrzeby pchania się na te studia, bo to tylko strata 3 lat.
 
Reply
#3
A co w przypadku, gdybym po studiach humanistycznych chciał zostać na uczelni? W sensie doktoryzować się? Wtedy to chyba się już opłaca.
 
Reply
#4
(18-04-2012, 14:22 )raciczka napisał(a): A co w przypadku, gdybym po studiach humanistycznych chciał zostać na uczelni? W sensie doktoryzować się? Wtedy to chyba się już opłaca.

Proponują to tylko tym najlepszym, pod warunkiem, że mają wolne miejsca do obsadzenia. Ewentualnie ogłaszają, że jest konkurs na asystenta itd.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inauguracja roku akademickiego 2013/14 w Instytucie Humanistycznym
Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/14 w Instytucie Humanistycznym odbędzie się w poniedziałek [b]30 września 2013 roku o godzinie 10.00[/b] w auli uczelnianej - [b]sala nr C017[/b]. W uroczystej inauguracji [b]mają obowiązek uczestniczyć studenci I roku[/b] (teoretycznie) studiów, po zakończeniu której otrzymają: - indeks; - legitymację studencką; - kartę zdrowia; - umowę do podpisania w sprawie odpłatności za studia;
admin 6 3,001 23-09-2013, 11:27
Ostatni post: noldorBrowsing: 1 gości