• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Próg na studia informatyczne. Ile punktów trzeba na informatykę?
#1
Witam. Mam 2 pytania Uśmiech czy z takimi wynikami dostanę się na informatykę?
Matematyka podstawowa 80%
Matematyka rozszerzona 42%
Angielski podstawowy 89%

Co do 2 pytania. Czytałem, że wyniki rekrutacji w tym roku są ogłaszane od 19 lipca - 25 lipca. Czy w poprzednich latach wyniki rekrutacji na informatykę zostawały ogłaszane dość szybko? Zależy mi na tej informacji ponieważ mam zarezerwowane mieszkanie w Krakowie do 20 lipca lecz kierunek na który się tam dostałem raczej mnie zbytnio nie ciekawi, a decyzję muszę podjąć Uśmiech
 
Reply
#2
Z takimi wynikami bez problemu czeka na Ciebie miejsce na Informatyce na PWSZ w Tarnowie Uśmiech W latach ubiegłych dostawały się osoby z 40% z matury podstawowej z matematyki.

Wyniki pojawiają się w systemie ERK a następnie są publikowane listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia. Zawsze wyniki był ogłaszane pierwszego dnia z zakresu podanego w harmonogramie rekrutacji.
 
Reply
#3
Z takimi wynikami dostaniesz się spokojnie. Pewnie moglbys oddać część swoich punktów innej osobie która także by się dostala. Prawdopodobnie dostaną się wszyscy.
 
Reply
#4
miniek15m napisał(a):Pewnie moglbys oddać część swoich punktów innej osobie która także by się dostala.
Nie dawaj takich pomysłów, bo ktoś przyjdzie do rekrutacji i powie, że chce oddać 20pkt znajomemu...
 
Reply
#5
Hahahaha to był by hit
 
Reply
#6
Spotkałem się z takimi rzeczami w swoim życiu, że to akurat wcale by mnie nie zdziwiło Język
 
Reply
#7
Na PWSZ w Tarnowie na informatykę próg zawsze jest śmiesznie niski, co pewnie przekłada się także i na poziom całej grupy na studiach.
 
Reply
#8
Ja osobiście uważam, że matura i jej wyniki nigdy nie odzwierciedlają w pełni inteligencji danych osób. U mnie na studiach zdarzały się osoby z czołowymi wynikami z matury podczas rekrutacji, które na studiach po prostu nie dały rady i uczelnia "zmusiła" ich do rezygnacji ze studiowania. Tak samo jak osoby z przeciętnymi wynikami z matury radziły sobie bardzo dobrze i co roku dostawały stypendium naukowe. Zatem niski próg rekrutacji wcale nie oznacza, iż poziom grupy będzie niski.
 
Reply
#9
Poniekąd pewnie masz rację. Wiele zależy od danej osoby czy traktuje studia poważnie, czy olewa i liczy, że jakoś to pójdzie i wykładowca i tak go przepuści.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie studia podyplomowe?
Jakie studia podyplomowe polecacie po informatyce? Zależałby mi aby pracować w IT, bo zaraz po medycynie zarobki są w tej branży najwyższe. Możecie polecić coś w tym zakresie?
janko22 1 535 19-07-2017, 6:54
Ostatni post: gimberBrowsing: 1 gości