• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Próg na studia informatyczne. Ile punktów trzeba na informatykę?
#1
Witam. Mam 2 pytania Uśmiech czy z takimi wynikami dostanę się na informatykę?
Matematyka podstawowa 80%
Matematyka rozszerzona 42%
Angielski podstawowy 89%

Co do 2 pytania. Czytałem, że wyniki rekrutacji w tym roku są ogłaszane od 19 lipca - 25 lipca. Czy w poprzednich latach wyniki rekrutacji na informatykę zostawały ogłaszane dość szybko? Zależy mi na tej informacji ponieważ mam zarezerwowane mieszkanie w Krakowie do 20 lipca lecz kierunek na który się tam dostałem raczej mnie zbytnio nie ciekawi, a decyzję muszę podjąć Uśmiech
 
Reply
#2
Z takimi wynikami bez problemu czeka na Ciebie miejsce na Informatyce na PWSZ w Tarnowie Uśmiech W latach ubiegłych dostawały się osoby z 40% z matury podstawowej z matematyki.

Wyniki pojawiają się w systemie ERK a następnie są publikowane listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia. Zawsze wyniki był ogłaszane pierwszego dnia z zakresu podanego w harmonogramie rekrutacji.
 
Reply
#3
Z takimi wynikami dostaniesz się spokojnie. Pewnie moglbys oddać część swoich punktów innej osobie która także by się dostala. Prawdopodobnie dostaną się wszyscy.
 
Reply
#4
miniek15m napisał(a):Pewnie moglbys oddać część swoich punktów innej osobie która także by się dostala.
Nie dawaj takich pomysłów, bo ktoś przyjdzie do rekrutacji i powie, że chce oddać 20pkt znajomemu...
 
Reply
#5
Hahahaha to był by hit
 
Reply
#6
Spotkałem się z takimi rzeczami w swoim życiu, że to akurat wcale by mnie nie zdziwiło Język
 
Reply
#7
Na PWSZ w Tarnowie na informatykę próg zawsze jest śmiesznie niski, co pewnie przekłada się także i na poziom całej grupy na studiach.
 
Reply
#8
Ja osobiście uważam, że matura i jej wyniki nigdy nie odzwierciedlają w pełni inteligencji danych osób. U mnie na studiach zdarzały się osoby z czołowymi wynikami z matury podczas rekrutacji, które na studiach po prostu nie dały rady i uczelnia "zmusiła" ich do rezygnacji ze studiowania. Tak samo jak osoby z przeciętnymi wynikami z matury radziły sobie bardzo dobrze i co roku dostawały stypendium naukowe. Zatem niski próg rekrutacji wcale nie oznacza, iż poziom grupy będzie niski.
 
Reply
#9
Poniekąd pewnie masz rację. Wiele zależy od danej osoby czy traktuje studia poważnie, czy olewa i liczy, że jakoś to pójdzie i wykładowca i tak go przepuści.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile może kosztować stworzenie prostej strony internetowej?
No właśnie, ile może kosztować stworzenie prostej strony internetowej? Takiej, na której byłby opis oferty, galeria zdjęć, formularz kontaktowy oraz dane kontaktowe.
gimber 1 99 28-08-2019, 14:45
Ostatni post: janko22Browsing: 1 gości