Witaj! Logowanie Rejestracja

Praca ADMINISTRATOR SYSTEMU SAP SRM Tarnów
#1
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta - jednego z największych producentów opon na świecie, który w 2012 w Polsce otrzymał prestiżowe Godło Inwestor w Kapitał Ludzki, zaś w 2013 roku certyfikat Top Employers (nagrody te przyznawane są co roku tym przedsiębiorstwom, które prowadzą najlepszą politykę personalną)- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR SYSTEMU SAP SRM

Miejsce pracy: Tarnów (woj. małopolskie)

Zakres obowiązków
• ścisła współpraca z innymi zespołami informatycznymi w obrębie firmy w celu wdrażania i utrzymywania infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania systemu SAP SRM
• udzielanie wsparcia użytkownikom jako osoba pierwszego kontaktu w obszarze SAP SRM i SAP MDM
• współpraca z zespołem w dziedzinie rozbudowy i usprawniania istniejących narzędzi systemu SAP
• przygotowywanie dokumentacji / procedur dla procesów

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe informatyczne
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość innych języków będzie atutem)
• doświadczenia w administrowaniu przynajmniej jednym produktem SAP – preferowany SAP SRM lub SAP MDM
• dobrej znajomości baz danych (Oracle, SQL Server)
• dobrej znajomości systemów operacyjnych (Unix, Linux, Windows)
• umiejętność programowania ABAP/4 lub Java będzie dodatkowym atutem
• mile widziany certyfikat ITIL v3
• umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• umiejętności pracy w zespole
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie w zespołach międzynarodowych
• przyjazną atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres:
anna.lorenty@adecco.com

lub kontakt tel. 695-060-534
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Reply

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca dla grafika i programisty!
Agencja Vilsone Gdzie - Tarnów Wynagrodzenie - w zależności od kwalifikacji, doświadczenia i typu projektu Kiedy - od zaraz 1. Kto - Grafik komputerowy Poszukujemy sprawnego grafika do projektowania grafik na potrzeby internetu i druku (strony internetowe, banerki internetowe, infografiki, prezentacje graficzne, logotypy, itp...). Wymagana obsługa programów Adobe (głównie Photoshop). 2. Kto - Programista webowy Praca programistyczna polegająca na tworzeniu nowych oraz rozwijaniu i konserwacji istniejących systemów webowych. Wymagana znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP5, MySQL, jQuery AJAX Osoby zainteresowane podjęciem współpracy w dowolnej tematyce graficznej jak i programistów webowowych prosimy o kontakt mailowy: praca@vilsone.com
kaper 0 2,709 30-12-2015, 15:39
Ostatni post: kaper

Browsing: 1 gości