Praktyki w agencji reklamowej
Poszukujemy studentów na praktyki/staż w Agencji Reklamowej
Praktyki mogą odbywać się zdalnie lub stacjonarnie (Tuchów)

Możliwość zdobycia/poszerzenia umięjętności w:
- projektowniu grafik reklamowych do druku, na potrzeby www
- pozycjonowaniu stron www
- projektowaniu stron i serwisów www, sklepów internetowych
- social media

Pracując z nami zapoznasz się z najnowszymi trendami w reklamie

Potrzebujesz odbyć praktyki, staż?
pisz - kontakt@creatyvni.pl - w tytule [staż/praktyka]

Zakres zadań zależny od umięjętności.

New Business Manager (handlowiec) w agencji interaktywnej
Kreatywna praca, której szukałeś! Poszukiwany New Business Manager do pracy w dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej. Jesteś ambitny, potrafisz negocjować, przekonywać i zjednywać sobie ludzi? Masz parcie na sukces i dynamiczną karierę w perspektywicznej branży IT? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej? W takim razie Twoje szanse, żeby z nami pracować gwałtownie wzrosły! Jesteśmy energicznie rozwijającą się agencją interaktywną. Współpracujemy z klientami z całej Polski, dla których tworzymy strony internetowe, przygotowujemy kampanie reklamowe oraz kreujemy wizerunek marki. Zadania, wyzwania i oczekiwania Sprzedaż usług agencji interaktywnej, negocjowanie umów z klientami, utrzymywanie z nimi długotrwałych, pozytywnych relacji oraz realizacja wyznaczonych planów - to najważniejsze wyzwania, które na Ciebie czekają. Oprócz tego, będziesz miał okazję się wykazać przy tworzeniu ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów oraz przy ich skutecznej i przekonującej prezentacji. Będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy. Twoje atuty, które z pewnością nas zainteresują: * Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub w pracy z klientem * Wysokie zdolności komunikacyjne * Znajomość technik sprzedażowych * Optymizm i poczucie humoru Dodatkowymi zaletami na pewno będą: * znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i funkcjonowaniem stron www i sklepów internetowych * doświadczenie na stanowisku New Business Managera w agencji interaktywnej lub reklamowej * znajomość rynku e-commerce Sprawdź, co otrzymasz w zamian * Kreatywna praca przy różnorodnych projektach * Wyjątkowa atmosfera w zespole * Możliwośc dopasowania godzin pracy do studiów * Realny wpływ na rozwój firmy * Szkolenia produktowe i sprzedażowe * Stała pensja + prowizja od każdej podpisanej umowy * Cykliczne niespodzianki dla pracowników. Sukces tworzą ludzie! Fantastyczna atmosfera, pełne wsparcie kolegów i przełożonych. Zadbamy, żebyś w naszym zespole czuł się naprawdę komfortowo. Zainteresowany? Wyślij CV i list motywacyjny na adres: praca@medley.agency i udowodnij, że to Ciebie właśnie szukamy! Prosimy o załączenie w CV oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”
medley 2 3,173 06-06-2016, 15:36
Ostatni post: czerts