Prośba o głosowanie na budowę Podwórka Nivea w Żurowej
Szanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie głosowania na budowę Podwórka Nivea w Żurowej. Konkurs nosi nazwę "Podwórko Nivea" i polega na wyłonieniu 40 miejscowości z całej Polski, w których wybudowany zostanie kompleksowy plac zabaw dla dzieci.

Głosy oddawane są poprzez stronę:
Kod:

Zachęcamy do oddawania głosów na ŻUROWĄ. Place zabaw Nivea zostały wybudowane już m.in. w Szynwałdzie, Ryglicach, Łękawicy, Podgórskiej Woli, Lisiej Górze, Tarnowie.

Na stronie do głosowania, z listy lub mapy wybieramy - Żurowa (małopolskie, powiat tarnowski), podajemy adres e-mail i potwierdzamy link aktywacyjny, który otrzymamy na e-maila.

Głosowanie trwa do 31 maja 20015 r. włącznie.

Z jednego stanowiska komputerowego można oddać 10 głosów. Prosimy o systematyczne głosowanie.

Prosimy o Państwa zaangażowanie i pomoc w głosowaniu do 31 maja 2015 roku.

Serdecznie prosimy o wsparcie. Kolorowy PLAC ZABAW będzie frajdą dla naszych dzieci.

Dziękujemy!

Załączone pliki Miniatury

To w końcu Podwórko czy Rodzinny Plac Zabaw? Co ta Nivea tam rzekomo ma wybudować, jeśli wygracie?
Pozdrawiam, kaski

Konkurs nosi nazwę "Podwórko Nivea", a wybudowany zostanie plac zabaw dla dzieci:

zestaw kaskada,
tunel rurowy,
królicza norka,
piaskownica z daszkiem,
huśtawka ważka,
kiwak dwuosobowy,
gra balance,
skakanka,
gra w klasy,
huśtawka wahadłowa,
zjeżdżalnia,
karuzela z siedziskami,
huśtawka bocianie gniazdo,
tarcza do rzucania,
stojak rowerowy,
ławki,
kosz na śmieci,
nawierzchnia piaskowa i trawiasta.

Akcja jest warta wsparcia ze strony osób zewnętrznych, bowiem miejscowość Żurowa jest zbyt mała, by uzyskać samodzielnie dużą liczbę głosów. Głosujemy codziennie i liczymy na Wasze wsparcie.

Przypominamy o głosowaniu także poprzez Facebook:

Kod:

Wszystkich zgłoszonych miejscowości /z całej Polski jest 1117!/, wygra tylko 20 najlepszych - z największą liczbą głosów: w wyniku zakończenia I tury głosowania 30 kwietnia i kolejnych 20 na zakończenie II tury głosowania 31 maja.
Żurowa jest obecnie już na 200 miesjcu, tylko mobilizacja i systematyczne oddawanie głosów oraz promowanie akcji zapewni nam stabilną i zwycięską pozycję w konkursie.

Zagłosowane.

(29-04-2015, 18:42 )admin napisał(a): Zagłosowane.