Progi punktowe obowiązujące w 2011 roku na PWSZ
Siemanko

Zauważylem, ze coraz wiecej osob pyta się o progi obowiązujace na dane kierunki, wiec zamieszczam ten wątek, aby sobie wszyscy przeczytali dokładnie, ladnie, ile wynosily w zeszlym roku progi punktowe na ich kierunek (a może progów w ogóle nie było).

Tutaj macie link: http://www.pwsztar.edu.pl/~bipw/wyniki/progi.pdf

pozdro4all
Oferuję solidny, rzetelny i sprawdzony, który poradzi sobie z każdym problemem. Poszukujesz elektryka do drobnych napraw? Dobrze trafiłeś.

Ciężko stwierdzić, czy to były progi punktowe obowiązujące w poprzednim roku podczas rekrutacji. W stopce dokumentu jest napisane, że rekrutacja 2008/2009.

Nieaktualne chyba. :/

(07-03-2012, 13:17 )michal napisał(a): Nieaktualne chyba. :/

No zdecydowanie nieaktualne Uśmiech

A może przyjmowali w zeszłym roku wszystkich?
Stąd nie musieli tworzyć progów punktowych dla niektórych kierunków.

No właśnie czy ktoś się nie dostał do Tarnowa na PWSZ? Chyba im zależy na studentach bo mają od kazdego z nich pieniądze czyż nie tak?

Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,894 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh