• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Rachunek studencki - w jakim banku?
#1
W jakim banku najlepiej założyć rachunek studencki, aby w perspektywie kilku następnych lat móc swobodnie z niego korzystać bez konieczności jego zmiany? Bo np nagle wzrosną koszta jego użytkowania jak to miał miejsce w niektórych sytuacjach?

#2
Studenci mają ten komfort, że mogą przebierać w ofertach bankowych i większość z nich jest darmowych. Widać to doskonale na takich porównywarkach ofert rachunków bankowych jak ta tutaj http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-studenckich/
Można sobie porównać to z ofertami dla indywidualnych klientów, którzy to nie mają statusu studenta. Tam za darmo mają tylko i wyłącznie w Nest Banku, pozostałe oferty są płatne i to często nie tak mało.

Kończę studia - gdzie założyć rachunek bankowy?
Wkrótce kończę studia. Przestanę posiadać te wszystkie przeywileje studenckie, które teraz posiadam. Gdzie w związku z tym założyć rachunek indywidualny - aby było możliwie jak najtaniej. Ktoś już to może wcześniej przerabiał?
gimber 1 29 06-04-2018, 8:51
Ostatni post: janko22