Witaj! Logowanie Rejestracja

https://poradnia-marek.pl/usg-doppler-wyszkow/
Regulamin zamieszczania ogłoszeń - przeczytaj!
#1
W związku z coraz to liczniejszymi ogłoszeniami zamieszczanymi w tym dziale, postanowiłem trochę uregulować formalnie rodzaj zamieszczanych tutaj ogłoszeń oraz pozostałe kwestie związane z ogłoszeniami będącymi już zamieszczonymi w tym dziale oraz tymi, które w przyszłości zostaną w nim zamieszczone.
 1. Aby możliwe było w ogóle zamieszczenie ogłoszenia na forum, należy się zarejestrować, co jest możliwe przechodząc tutaj.

 2. W dziale "Ogłoszenia" obowiązuje ogólny regulamin naszego forum, który również jest dostępny pod linkiem podanym powyżej.

 3. Dozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń kupna, sprzedaży, zamiany rzeczy materialnych a także ofert - np. wynajęcia mieszkania bądź poszukiwania lokatora do pokoju.
 4. Dopuszczalne są także ogłoszenia: o wydarzeniach, o zatrudnieniu, prośby o wypełnienie ankiety - tylko i wyłącznie, jeśli dana ankieta związana jest z pracami dyplomowymi bądź pracą naukową.
 5. Każde ogłoszenie musi zawierać dane kontaktowe: adres e-mail bądź telefon bądź dane informujące o danym wydarzeniu.
 6. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń o charakterze reklamowym oraz komercyjnym. Ponadto zabronione jest również umieszczanie linków do stron, jeżeli charakter ogłoszenia tego nie wymaga.
 7. W wątkach ogłoszeniowych dozwolone są odpowiedzi użytkowników zainteresowanych danym przedmiotem bądź ofertą, z zastrzeżeniem iż jeśli wypowiedź nie wnosi nic sensownego do tematu - może zostać usunięta.
 8. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu ogłoszenie może zostać odpowiednio zmodyfikowane bądź całkowicie usunięte.
 9. Użytkownik pisząc post jest świadomy tego, iż ponosi odpowiedzialność za jego treść. Przesłanie do opublikowania postu - ogłoszenia jest utożsamiane ze zgodą na jego publikację, po której staje się ono własnością całej społeczności uczestniczącej w dyskusjach na forum.
 10. Administracja Forum studentów PWSZ w Tarnowie informuje, iż nie jest platformą służącą do prowadzenia handlu i wszystkie transakcje pomiędzy użytkownikami zawierane są na własne ryzyko. Administracja nie bierze odpowiedzialności za zamieszczone oferty ani za wszelkie problemy, które wynikły na linii autor tematu – klient.
 11. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszeń nieaktualnych oraz wszystkich innych bez podania przyczyny.
Jeżeli dana osoba ma wątpliwości, czy jej ogłoszenie nadaje się do zamieszczenia, oraz czy nie zostanie usunięte - zapraszam do kontaktu ze mną (dane kontaktowe są po kliknięciu na profil).
Wszelkie wątpliwości również proszę rozwiewać drogą mailową bądź przez mechanizm forum.
 
  
Browsing: 1 gości