Witaj! Logowanie Rejestracja

Specjalista ds. marketingu w Social Media
#1
StrefaKursow.pl ma już ponad 10 lat.
Cały czas systematycznie rośniemy dlatego poszukujemy kolejnych osób pasujących do naszego profesjonalnego zespołu.
W pierwszej kolejności informujemy, że ta praca nie jest dla każdego. Jeżeli nie szukasz wyzwań, nie lubisz uczyć się nowych rzeczy, boisz się nowych technologii, natomiast lubisz godzinami nudzić się w pracy i jedną z wielu twoich rozrywek jest FB i przerwa na papierosa to możesz od razu pominąć to ogłoszenie.

Jeżeli czytasz dalej to znaczy, że wstępny etap rekrutacji jest już za Tobą.

Stanowisko, na które zamierzasz aplikować jest dla nas bardzo ważne, ponieważ to Ty będziesz komunikować się między nami, a fanami strefakursow.pl. Dobrze będzie jeżeli sprawnie poruszasz się po najpopularniejszych serwisach Social Media oraz znasz takie narzędzia jak Analytics, FB Ads, monitori. Dodatkowo fajnie będzie jeżeli interesujesz się IT, e-commerce, znasz podstawy html lub potrafisz zrobić czasem coś w PSie.

Pracując z nami masz gwarancję tego, że twoje pomysły będą brane pod uwagę, często zostaną nawet zrealizowane, natomiast twoje zaangażowanie w pracę zostanie odpowiednio wynagrodzone.

Specjalnie nie podajemy widełek, gdyż wychodzimy z założenia, że jest to sprawa indywidualna. Jeżeli przyjdziesz do nas z doświadczeniem, wniesiesz coś od siebie, a twoje wdrożenie nie zajmie nam wiele czasu to otrzymasz na start więcej. Jeśli natomiast jesteś ambitny, pełen energii, ale potrzebujesz jedynie czasu na to, aby stać się jeszcze lepszym w tym co robisz, to też damy ci taką szansę.

Bardziej niż CV liczy się dla nas twoja motywacja, to w jaki sposób rozumiesz to co tworzymy i w jaki sposób zamierzasz nam w tym pomagać - fajnie będzie jeżeli napisz coś dodatkowo od siebie.

Pamiętaj: praca z nami jest wyjątkowa, dlatego szukamy tylko wyjątkowych osób.

Kontakt: rekrutacja@strefakursow.pl
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
StrefaKursow.pl ma już ponad 10 lat. Cały czas systematycznie rośniemy dlatego poszukujemy kolejnych osób pasujących do naszego profesjonalnego zespołu. W pierwszej kolejności informujemy, że ta praca nie jest dla każdego. Jeżeli nie szukasz wyzwań, nie lubisz uczyć się nowych rzeczy, boisz się nowych technologii, natomiast lubisz godzinami nudzić się w pracy i jedną z wielu twoich rozrywek jest FB i przerwa na papierosa to możesz od razu pominąć to ogłoszenie. Jeżeli czytasz dalej to znaczy, że wstępny etap rekrutacji jest już za Tobą. Stanowisko, na które zamierzasz aplikować jest dla nas bardzo ważne, ponieważ to Ty będziesz łącznikiem pomiędzy nami, a Klientami sklepu internetowego. Klienci cenią sobie miłe i fachowe doradztwo w zakresie oferty za pośrednictwem e-poczty, telefonu, livechata, lubią szybko otrzymywać to co zamówili, a w razie ewentualnych problemów są zadowoleni z profesjonalnego ich rozwiązywania. Natomiast nam będzie miło jeżeli interesujesz się IT, e-commerce, znasz podstawy html lub potrafisz zrobić czasem coś w PSie. Pracując z nami masz gwarancję tego, że twoje pomysły będą brane pod uwagę, często zostaną nawet zrealizowane, natomiast twoje zaangażowanie w pracę zostanie odpowiednio wynagrodzone. Specjalnie nie podajemy widełek, gdyż wychodzimy z założenia, że jest to sprawa indywidualna. Jeżeli przyjdziesz do nas z doświadczeniem, wniesiesz coś od siebie, a twoje wdrożenie nie zajmie nam wiele czasu to otrzymasz na start więcej. Jeśli natomiast jesteś ambitny, pełen energii, ale potrzebujesz jedynie czasu na to, aby stać się jeszcze lepszym w tym co robisz, to też damy ci taką szansę. Bardziej niż CV liczy się dla nas twoja motywacja, to w jaki sposób rozumiesz to co tworzymy i w jaki sposób zamierzasz nam w tym pomagać - fajnie będzie jeżeli napisz coś dodatkowo od siebie. Pamiętaj: praca z nami jest wyjątkowa, dlatego szukamy tylko wyjątkowych osób. Kontakt: rekrutacja@strefakursow.pl
strefakursow 1 3,406 28-09-2017, 16:47
Ostatni post: ZdzichBrowsing: 1 gości