Witaj! Logowanie Rejestracja

Studia ekonomiczne po humanie
#1
Jak uważacie, czy możliwe są studia ekonomiczne po liceum i profilu humanistycznym? Jak wiadomo po humanie nie ma dziś za dużej przyszłości ale czy osoba z typowo humanistycznym umysłem i niechęcią do matematyki poradzi sobie na studiach ekonomicznych? Słyszałem że na ekonomii jest dużo matematyki właśnie.
 
Reply
#2
Znam osoby po humanie które bez problemu poszły na studia ekonomiczne i radzą sobie bardzo dobrze. Wszystko zależy od Ciebie, bo nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Możesz po liceum humanistycznym iść na studia ekonomiczne a nawet i techniczne, jeśli sobie dasz radę.
 
Reply
#3
Przecież to w zupełności normalne że na Ekonomii każdego roku jest masa absolwentów liceów i szkół o profilach humanistycznych. I te osoby jakoś sobie radzą na studiach ekonomicznych, zdają egzaminy, bronią prace dyplomowe. Nie ma reguły, jeżeli komuś naprawdę zależy na studiach, to poradzi sobie na każdym kierunku.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
Jakie są wasze opinie o studiach ekonomicznych? Czy warto kończyć ekonomię? Czy może rynek jest już nasycony ekonomistami? Podzielcie się swoim zdaniem na temat studiów ekonomicznych. Czy w obecnych czasach warto jeszcze studiować ekonomię? A może jednak warto by skupić się na innych kierunkach studiów niż na ekonomii, jeżeli tak ciężko jest z pracą po tym kierunku studiów?
dudek 16 41,456 26-08-2017, 10:03
Ostatni post: gimberBrowsing: 1 gości