http://eurotext.pl/tlumaczenia-uwierzytelnione/
Odpowiedz 

Studia ekonomiczne po humanie

03-02-2014, 13:17
Post: #1
Studia ekonomiczne po humanie
Jak uważacie, czy możliwe są studia ekonomiczne po liceum i profilu humanistycznym? Jak wiadomo po humanie nie ma dziś za dużej przyszłości ale czy osoba z typowo humanistycznym umysłem i niechęcią do matematyki poradzi sobie na studiach ekonomicznych? Słyszałem że na ekonomii jest dużo matematyki właśnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 10:37
Post: #2
Studia ekonomiczne po humanie
Znam osoby po humanie które bez problemu poszły na studia ekonomiczne i radzą sobie bardzo dobrze. Wszystko zależy od Ciebie, bo nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Możesz po liceum humanistycznym iść na studia ekonomiczne a nawet i techniczne, jeśli sobie dasz radę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 17:45
Post: #3
Studia ekonomiczne po humanie
Przecież to w zupełności normalne że na Ekonomii każdego roku jest masa absolwentów liceów i szkół o profilach humanistycznych. I te osoby jakoś sobie radzą na studiach ekonomicznych, zdają egzaminy, bronią prace dyplomowe. Nie ma reguły, jeżeli komuś naprawdę zależy na studiach, to poradzi sobie na każdym kierunku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekonomia czy finanse i rachunkowość?
Ciężko jest jednoznacznie określić, który z podanych przez Ciebie kierunków jest lepszy i zapewni Ci pracę w przyszłości. Osobiście na pewno byłbym skłonny, aby studiować bardziej [b]finanse i rachunkowość[/b], który to wprawdzie nie jest jakimś super kierunkiem, jednak możliwości pracy po nim są na pewno większe niż po Ekonomii. Na pewno łatwiej jest się dostać na Ekonomię, jednak jest to jeden z [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kierunki-studi%C3%B3w-bez-przysz%C5%82o%C5%9Bci-t]kierunków studiów bez przyszłości[/url] który każdego roku produkuje tylko bezrobotnych, zatem dobrze się zastanowić przed wyborem kierunku dalszej nauki. Na obu kierunkach na pewno wymagana jest bardzo dobra znajomość matematyki, w szczególności statystyka oraz liczenie nie powinno sprawiać Ci problemów, chcąc iść na te studia. Generalnie powinno iść się na taki kierunek studiów, który nam bardziej pasuje i w którym czujemy się bardziej pewnie, ale z drugiej strony trzeba także brać pod uwagę wszystkie tendencje na rynku pracy, aby nie tylko studiować to co się lubi, ale też to, po czym będzie możliwość pracy w wyuczonym zawodzie.
kosman 7 6,670 06-01-2017 22:57
Ostatni post: MoniaL
  PWSZ Czy MWSE
I obie uczelnie, na podstawie tego kierunku, produkują bezrobotnych. Tylko tak jak wspomniał spamer, jeden robi to za darmo, a drugi za kasę.
pekuses 2 907 25-07-2016 22:08
Ostatni post: Cubaza
  Czy na praktykach mogę pracować na umowę zlecenie?
Witam. Mam takie pytanie, czy odbywając praktykę mogę pracować na umowę zlecenie w innym zakładzie pracy niż w tym , w którym odbywam praktykę?
lolzaco1994 0 402 19-06-2016 18:11
Ostatni post: lolzaco1994
  Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
Tak jak napisał Cubaza wyżej. W wątkach niżej wszystko zostało wspomniane. Rynek pracy w dzisiejszych czasach jest już przesycony absolwentami ekonomii, szkoda się na to pchać, bo ciężko będzie znaleźć pracę w zawodzie. Nawet w większych miastach. Wszyscy na około trąbią o [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kierunki-studi%C3%B3w-bez-przysz%C5%82o%C5%9Bci-t]kierunkach studiów bez przyszłości[/url], wśród których jest także i Ekonomia, jednak co roku wszyscy wciąż się na te kierunki pchają. Ale kto wie, może Ci się uda coś po znajomościach :)
dudek 15 24,275 19-09-2015 9:34
Ostatni post: torsfjall
  Czy będąc na drugim roku mogę zmienić studia dzienne na zaoczne?
Mam pytanie, czy jeśli wybrałem już promotora na studiach dziennych, na drugim roku, itp, czy na trzecim roku mogę przejść na studia zaoczne? Da się tak to zrobić?
nikolas 1 1,063 25-05-2015 13:50
Ostatni post: green123Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów