Stypendium naukowe - co trzeba spełnić?
Co trzeba dokładniej spełnić żeby to stypendium dostać? Trzeba mieć dobre wyniki sportowe?
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.

Co mają wyniki sportowe do stypendium NAUKOWEGO ? To tak jakby dostawać zasiłek na wyżywienie za dobre wyniki w nauce. Za moich czasów trzeba było mieć średnią 4,0(niektóre proste kierunki 4,5 średnia) i stypendium dostawało 30% roku. Więcej niestety nie.
Dodatkowo takie informacje są na stronie. Dodatkowo teraz mogło się coś zmienić. Średnia liczy się z całego roku wstecz. Liczy się każdą ocenę i dzieli przez ich ilość. Czyli jak na przykład była jakaś poprawka to brało się 2 i załóżmy 5 jako dwie oceny a nie tylko 5 bądź średnią z tego.

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,685 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz