Stypendium naukowe na pierwszym roku?
Hej
Czy to prawda że w ciągu najbliższych lat mają wprowadzić stypendium naukowe na pierwszym roku? Czy to prawda że będzie można je już otrzymać na pierwszym roku?

Hmmmm pierwsze słyszę, co nie znaczy, że takiego czegoś nie ma. Wiem, że na studiach drugiego stopnia jest możliwe mieć stypendium naukowe na pierwszym roku. Nie wydaje mi się, że na studiach pierwszego stopnia takie coś wprowadzą bo nie wiadomo jak zweryfikować to, ze komuś takie stypendium się należy bądź nie.

Na studiach magisterskich stypendium naukowe jest przyznawane na podstawie średniej podczas rekrutacji, tak?
Czyli nie można nadal otrzymać stypendium naukowego na pierwszym roku? Ktoś może potwierdzić albo napisać więcej na ten temat?

Na studiach magisterskich stypendium jest przyznawane na podstawie średniej z ostatniego roku studiów pierwszego stopnia.
Na studiach pierwszego stopnia raczej niemożliwe jest dostanie stypendium na pierwszym roku.

Okej, dzięki za odpowiedź Uśmiech

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,735 29-11-2016, 18:32