Stypendium rektora dla najlepszych studentów - jaka kwota i średnia?
Witam.

Wiem, że ten temat był już poruszany, jednak żadnych konkretów nie odnalazłem.

Ile w tym roki wynosiło stypendium rektora?
Jeżeli ktoś z Was pobierał, to prosiłbym o napisanie jaka to była kwota i za jaką średnią.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

10% studentów najlepszych na roku. Wszystko zależy od tego, jakie oni będą mieć średnie Uśmiech

stypendium rektora 500 zł jeżeli zakwalifikowałeś się do 1 przedziału
350 zł 2 przedział
200zł 3 przedział Uśmiech

ja miałam 4,80 1 przedział Uśmiech
kumpela miała 4, 32 miała 2 przedział

(03-07-2012, 1:02 )nadia napisał(a): stypendium rektora 500 zł jeżeli zakwalifikowałeś się do 1 przedziału
350 zł 2 przedział
200zł 3 przedział Uśmiech

ja miałam 4,80 1 przedział Uśmiech
kumpela miała 4, 32 miała 2 przedział

Tego potrzebowałem- dzięki wielkie Uśmiech

I przez jaki czas wypłacane jest to stypendium? 10 miesięcy?

niemamnicku napisał(a):I przez jaki czas wypłacane jest to stypendium? 10 miesięcy?

9 miesięcy. Rok akademicki.

(10-07-2012, 14:36 )kuba2242 napisał(a): Chciałbym zapytać kiedy będzie wiadomo kto może składać wnioski o to stypendium i kiedy je składać, bo jestem po I roku, a słyszałem historię osób, które przegapiły terminy.

Do końca czerwca były terminy dla studentów 1 roku bodajże, ale może zadzwoń do nich co i jak i akurat może Ci przyjmą
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Według regulaminu studiów na PWSZ w Tarnowie możliwe jest złożenie podania w późniejszym terminie z powodu np. uzupełniania braków zaliczeń, egzaminów itd.

Pytanie: 10 % z łącznej sumy studentów II i III roku, czy 10% tylko z liczby studentów II roku i 10% tylko z liczby studentów III roku?
Z góry dziękuję Oczko

(05-10-2012, 10:40 )Cubaza napisał(a): Maksymalnie 10% osób z danego roku dostaje stypendium. Czyli osobno 10% z drugiego roku i 10 % z trzeciego roku

Bardzo bardzo dziękuję!

ja miałam średnią 4.92 po pierwszym roku, ale niestety dostałam decyzję odmawiającą przyznania mi stypendium Uśmiech nie powiem żebym nie była zaskoczona i zawiedziona..

Na jakim kierunku ? Jak pewnie wiesz, stypendium otrzymuje 30% najlepszych studentów na roku. Jeśli powyżej 4,92 było 30% to niestety, ale współczuję Ci.
Sądząc po tym, że miałaś średnią 4,92 to obstawiam filologię polską, albo pielęgniarstwo.

Cubaza, a nie 10%? Jakby 30% dostawało to by z kasą nie wyrobili Duży uśmiech

Mozliwe, ze 10;-) jak ja chodzilem na PWSZ to bylo,30 procent, ale teraz mi przypomniales, ze jednak sie zmienilo;-)
Fajnie, ze post nad jej postem pisalem o tym, ze jest 10% i popelnilem taka gafe:-P

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Studiuję francuski z angielskim Uśmiech

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,588 29-11-2016, 18:32