Stypendium socjalne 2013/2014
Orientuje się ktoś czy mogę jeszcze jakoś ustalić termin na złożenie wniosku o stypendium socjalne? Teraz jestem na I roku

Jak ustalić termin ? Wnioski będą składane prawdopodobnie we wrześniu, albo nawet w październiku. Komisja będzie się chyba zbierać we Wrześniu i wtedy wszystkie terminy będą ustalane.

Na stronie jest takie ogłoszenie
UWAGA STUDENCI !!!

STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH WSZYSTKICH KIERUNKÓW !!!

/za wyjątkiem osób kończących studia w roku akademickim 2012/2013/.

Dział Pomocy Materialnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie informuje, że wnioski o przyznanie świadczeń stypendialnych na rok akademicki 2013/2014 przyjmowane będą wyłącznie po wcześniejszym, zarejestrowaniu się studenta na konkretny termin.

Na termin przyjmowania wniosków, (dla osób będących studentami II, III i IV roku studiów w roku akademickim 2013/2014) będzie można zapisać się w nieprzekraczalnym terminie od dnia 15 kwietnia do 11 maja 2013 r. w Dziale Pomocy Materialnej /pok. 030A – Pawilon A/.

olka7227 napisał(a):będzie można zapisać się w nieprzekraczalnym terminie od dnia 15 kwietnia do 11 maja 2013 r. w Dziale Pomocy Materialnej /pok. 030A – Pawilon A/.

Zawsze na PWSZ było tak, że osoby będące już studentami wcześniej składały wnioski o przyznanie pomocy materialnej. Natomiast dla przyszłych studentów (I rok) terminy były "październikowe".

A myślicie że jeszcze mogę się na to załapać czy już za późno?

Zadzwoń do działu Pomocy Materialnej. Moim zdaniem nie powinno być z tym problemów.

Ok dzięki Oczko

hey Uśmiech dostaliscie juz moze stypendium za czerwiec ? Oczko chodzi mi o socjalke Oczko

Sporo osób nie dostało, inne stypendia zostały już wypłacone, ale właśnie socjalne nie. Zapewne mają jakieś chwilowe problemy... w ciągu najbliższych kilku dni powinno dotrzeć.

Socjalne też już niektórzy mają, bo dziś koleżanka wybierała z konta, więc na 100% uczelnia już pieniądze przelała.

Ja wczoraj dostałem Uśmiech

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,596 29-11-2016, 18:32