Stypendium socjalne na dwóch uczelniach
Czy możliwe jest otrzymywanie stypendium socjalnego studiując równocześnie na dwóch uczelniach dwa różne kierunki? Czy każda uczelnia to jakoś weryfikuje czy ktoś nie studiuje również na innej uczelni?

Możesz pobierać stypendium socjalne tylko na jednym kierunku. Jeśli nawet chciałbyś na drugim kierunku pobierać to nie da się tego obejść, bo obie uczelnie wiedzą, że studiujesz na dwóch uczelniach i wtedy jak chciałbyś pobierać stypendium socjalne na drugiej uczelni to zostaniesz poproszony o zaświadczenie z pierwszej uczelni, że nie pobierasz tam stypendium socjalnego.

No dobra ale skąd oni wiedzą że ja również złożę dokumenty na inną uczelnię i tam będę studiował?>

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,730 29-11-2016, 18:32