• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Tani przelew z Anglii do Polski na konto?
#1
Potrzebowałbym przelać w możliwie jak najtańszy sposób trochę pieniędzy na polski rachunek bankowy. Przelew z UK. Jakieś pomysły? Sugestie? Chodzi o kwotę około 200 funtów.

#2
Istnieje kilka możliwości w tym zakresie. Tak na szybko przychodzi mi do głowy Western Union, Monetia24 czy Easysend.
Tanie przelewy z Anglii do Polski realizuje wspomniana Monetia24 więc może na niej się skupie. Zakładasz konto, następnie podajesz dane osoby której wysyłasz pieniądze, następnie podajesz kilka danych z karty płatniczej. Przelew realizowany jest od razu. Koszt to drobny ułamek przelewanej kwoty.

Szok Jakie konto bankowe wybrać dla studenta?
Pytanie takie jak w temacie, jakie konto bankowe wybrać dla studenta? Oczywiście takie konto musi mieć najniższe możliwe opłaty, albo najlepiej ich brak. Dobrze by było, aby to było z banków które mają swój oddział w Tarnowie! Bo nie chce przez internet załatwiać wszystkiego, aczkolwiek jeśli faktycznie dałoby się wszelkie formalności załatwić teraz przez Internet - byłoby świetnie.
cook_james 64 30,040 14-02-2013, 13:34
Ostatni post: Cubaza