• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

http://kire.pl|apeiron opinie
Technik informatyk - czy warto?
#1

#2
Warto. Dziś właśnie pisałem egzamin zawodowy. Jeśli tylko się przyłożysz i pójdziesz do dobrego technikum to na studiach technicznych będziesz miał dużą przewagę nad ludźmi którzy taka przygodę dopiero zaczynają. Jeśli chcesz po technikum pracować to jeśli jesteś dobry i ci się poszczęści to znajdziesz dobrze płatna prace.

#3
hermit napisał(a):Zastanawiam się nad tym, czy warto iść do szkoły, aby uzyskać tytuł Technika informatyka. Czy obecnie technik informatyk ma jakąś pozycję i może liczyć na dobre pieniądze? Chciałbym rozważyć wszelkie za i przeciw, czy warto mimo wszystko kształcić się w tym kierunku.

Sprawa wygląda następująco z mojego punktu widzenia. Jeśli wybierzesz technikum o jakimś tam kierunku. Zakładam, że zdasz egzamin to już można powiedzieć, że masz wyuczony zawód i to jest przewaga na LO. Jeśli będziesz kontynuować studia w tym samym kierunki przy niewielkim wysiłku jaki był w technikum to przewaga jest praktycznie na każdym kroku. Niektórzy sądzą, że to stracony rok, ale to jest niezauważalne na tym etapie. Technikum + studia w tym samym kierunku to bardzo dobry wybór Uśmiech
Wiadomo, że po samym LO wiele nie uda się zdziałać, bo wiedza jest(jak sama nazwa mówi) ogólna. Po samym technikum jak jest z pracą to do końca nie orientuję się, ale jak się człowiek bardzo postara to można pracować(jak jesteś dobry) i studiować jednocześnie. To jest dla studenta dobry układ Uśmiech
Sam jestem po technikum i jakbym miał wybierać to wybrałbym ponownie tą samą szkołę.

#4
Oczywiście, że warto. Informatycy zawsze będą w cenie i zawsze będą cenieni. Jeszcze jak są wybitnie zdolni to tym bardziej.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.

Czy warto studiować kryminalistykę?
Myślę o tym, aby po maturze iść na kryminalistykę. Czy warto studiować kryminalistykę? Są to studia, które by mnie ciekawiły ze względu na moje zainteresowania, ale czy jest praca po kryminalistyce? Czy chętnie absolwentów tego kierunku można przyjmować do pracy? Jak uważacie? Dajcie coś więcej znać w tym temacie. Pozdrawiam
commit 3 5,460 28-01-2016, 13:28
Ostatni post: Tomatek