Tematy prac magisterskich z filologii polskiej

27-10-2012, 11:53
Tematy prac magisterskich z filologii polskiej
Czy są gdzieś udostępnione tematy prac magisterskich z filologii polskiej? Proszę o upublicznienie tematów prac magisterskich z filologii polskiej jeśli nie są wrzucone.

Czy warto studiować filologię polską??
[quote='abi' pid='7681' dateline='1351095651'] Dzięki... nie wiem no ale może gdzieś jest jednak ta praca dla polonistów?? [/quote] Nie ma pracy dla polonistów. Absolwenci filologii polskiej których w skali całego kraju są dziesiątki tysięcy nie znajdą pracy. Jest niż demograficzny, więc w szkołach nauczyciele są niepotrzebni i są zwalniani - nie ma mowy o zatrudnianiu nowych nauczycieli. Po skończeniu polonistyki na 95% nie znajdziesz pracy w swoim wyuczonym zawodzie. Moim zdaniem szkoda marnować lata na studiowanie kierunku po którym z pracą jest tak bardzo źle.
abi 3 2,623 10-07-2013 14:44
Ostatni post: admin
  Czy na filologii polskiej jest trudno?
Hej Powiedzcie mi czy jest trudno studiować na filologii polskiej? Czy jest poprostu ciężko zaliczyć wszystkie przedmioty? Jakie są przedmioty po tej filologii polskiej?
abi 1 2,141 17-02-2013 17:15
Ostatni post: Basia1987
  Filologia polska - jakie przedmioty na maturze?
Nie wiedziałem, że stronę pwsz zamknęli. Takie informacje bez problemu możesz znaleźć: [code]http://www.kandydat.pwsztar.edu.pl/info/studiapierwszegostopnia#FilologiaPolska[/code] Na samym dole... Ale też tak na chłopski rozum co można zdawać na filologię polską ? No nie wiem wiedzę o tańcu? Fizykę?
grajeq 2 4,815 13-09-2012 13:50
Ostatni post: Manila93
  Filologia polska studia magisterskie
Wydaje mi się, że może to być tylko absolwent filologii polskiej, ale nie jestem w 100% pewien.
martyna199 4 2,717 15-08-2012 13:07
Ostatni post: adam
  Filologia Polska na PWSZ w Tarnowie?
Witam, w tym roku będę wybierał uczelnię i zastanawiam się nad PWSZ Tarnów, chcę iść na filologię polską - jak jest z poziomem tego kierunku na PWSZ? Jestem z Tarnowa dlatego nie ukrywam że wygodniej byłoby mi studiować na miejscu, ale chciałbym też żeby te studia prezentowały dobry poziom.
krzysztoff 1 2,286 29-06-2012 16:49
Ostatni post: nero24