• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Tytuł wątku
#1
Witam,
Może to nie jest błąd, ale jest to lekko denerwujące.
Autor tematu może napisać nazwę tematu, która ma tytuł dłuższy niż 85 znaków, natomiast odpowiadać już w takim temacie nie można bo tytuł jest za długi.
Jest może szansa na to żeby to poprawić ? Albo uniemożliwić wysłanie autorowi tytułu dłuższego niż 85 znaków, bądź skracanie tytułów przy dodawaniu odpowiedzi ?
Pozdrawiam
 
Reply
#2
Powinno już działać. Przy odpowiedzi tytuł będzie pusty, nie ma potrzeby nic tam wpisywać, wtedy po wysłaniu odpowiedzi system automatycznie uzupełni to pole tytułem, jaki napisał autor wątku. Nie będzie już dodawane "RE:" przez co jeśli tytuł miał 85 znaków, to pojawiał się błąd, że tytuł jest za długi.
 
Reply
#3
AAAA, czyli to rozchodziło się o to "RE: ". Tak to tytuł miał mniej niż 85 znaków Uśmiech
Dzięki wielkie Uśmiech
 
Reply
#4
Tak, gdyż to "RE:" to były 3 dodatkowe znaki w tytule i już tego nie puścił. Co ciekawe, przy szybkiej odpowiedzi nadal jest ta sama sytuacja, czyli "RE:" jest dopisywane, jednakże po kliknięciu na "Odpowiedź" już jak wyżej wspomniałem - nie ma.
 
Reply
#5
OK szybka odpowiedź również już działa poprawnie i nie dopisuje "RE:" w temacie wątku, więc można bez przeszkód odpowiadać w wątkach z dłuższymi tematami.
 
Reply
  
Browsing: 1 gości