• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ubezpieczenie a wyjazd zagraniczny
#1
Planujemy kilkudniowy wyjazd zagraniczny - ma to być typowy City Break. Dokładnie jeszcze nie znamy kierunku, ale wiemy, że będzie to jakiś tani lot. Otwartą pozostaje kwestia ubezpieczenia zdrowotnego, wypadkowego... wykupić dodatkowe ubezpieczenie? Czy EKUZ wystarczy?
 
Reply
#2
Moim zdaniem, zainwestowanie w dodatkowe ubezpieczenie, to niezwykle kluczowa sprawa. Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację, że coś niedobrego dzieje się ze zdrowiem. Bez karty ekuz i dodatkowego ubezpieczenia turystycznego, w zasadzie jesteśmy skazani sami na siebie.
O ile EKUZ jest darmowy o tyle dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne/turystyczne już nie. W związku z tym, należałoby się zainteresować jakąś polisą. Koszta możesz sprawdzić za pośrednictwem porównywarek np Superpolisa. Tutaj doczytaj na ten temat: https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-turystyczne/
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ubezpieczenie turystyczne - wakacyjne
Przymierzamy się na wycieczkę po kilku krajach europejskich. Wiadomo, wypadki chodzą po ludziach. Wycieczka będzie w obrębie UE, mamy EKUZ, pytanie, czy wystarczy? Czy lepiej zainwestować w jakąś dodatkową formę ubezpieczenia?
janko22 1 154 27-06-2018, 8:41
Ostatni post: gimber



Browsing: 1 gości