Uczelnia - jak długo przechowuje dokumenty?
Witam
Chciałbym się dowiedzieć, jak długo uczelnia przechowuje wszystkie dokumenty dotyczące swoich studentów? Czy te wszystkie dane są kiedyś kasowane, czy może zostają na wieki w archiwach uczelnianych?

Jeśli mnie pamięć nie myli to jest to 10 lat dla toku studiów i 25 lat dla pracy kończącej czyli dla licencjackiej/inżynierskiej/magisterskiej.

Wytaptane z Nexus 4 za pomoca Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Dzięki za konkretną odpowiedź.

Gdzie odbiera się dokumenty składane podczas rekrutacji na studia?
Witam. Gdzie odbiera się dokumenty które składało się przy rekrutacji? Zajmuje się tym sekretariat czy może dział toku studiów? Rozumiem też, że absolwent możne zatrzymać legitymacje studencką do dnia 31 października roku ukończenia tych studiów. Gdzie później ją się zwraca?
marty 1 2,409 04-06-2014, 16:54
Ostatni post: admin