Witaj! Logowanie Rejestracja

WYpożyczalnia samochodów Kraków
#1
Jedziemy z chłopakami z uczelni na konferencję w Krakowie. Na miejscu mamy kilka spraw do załatwienia tak wiec pomyślelismy sobie,że wynajmiemy jakieś wieksze auto na 6 osób tak aby wygodniej się poruszać. Orientujecie się jaka jest cena wynajmu takiego samochodu?
 
Reply
#2
W Krakowie wynajmowałem samochód kilka razy. Jednak były to zwykle mniejsze samochody, tak więc nie wiem jaka byłaby cena wynajmu takiego większego autka. Poza tym wiele zalezy od tego jaka jest to wypożyczalnia, czy auto jest w pełni ubezpieczone czy nie ( chociaż na ubezpieczeniu polecam jednak nie oszczędzać).
Zorientuj się w rent a car: http://krakow-rentacar.pl/ - wypożyczalnia spora, mają dobre ceny wynajmu. Na pewno mają tam takie większe autka tak wiec dopytaj się ich mailowo czy telefonicznie o cenę.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zostać projektantem samochodów?
Czy ktoś z Was wie, jak można zostać projektantem samochodów? Jaką drogę zawodową trzeba przejść, jaką skończyć uczelnię i kierunek studiów aby zostać projektantem samochodów? Co trzeba umieć, jakie kursy specjalistyczne skończyć, aby pracować w branży samochodowej projektując samochody. Bardzo bym prosił o wyjaśnienie.
mer 1 4,623 30-10-2014, 15:19
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości