drewniana skrzynka na alkohol z grawerem - idealna na prezent
Ważność oceny na studiach
Witam
Jak długo ważna jest ocena na studiach? Chodzi mi o kwestię że zdam 1 rok a potem przepiszę się na inną uczelnię i na tej innej uczelni mogą mi przepisać ocenę tą z PWSZ. I to moje pytanie: jak długo taka ocena jest ważna do przepisania na innej uczelni?

Grubner, takie podstawowe pytanie, co ma to jak długo jest ważna ocena z PWSZ do tego, że przeniesz się na inną uczelnię. Na innej uczelni nie ma żadnego, nawet najmniejszego obowiązku przepisania Ci oceny z innej uczelni. Powiem więcej, na 90% Ci jej nie przepiszą, czy to będzie po tygodniu, czy po miesiącu, czy po roku od wpisania oceny do indeksu.

(13-06-2012, 10:23 )grubner napisał(a): Sorry ale skąd to możesz wiedzieć? Czy ta uczelnia (pwsz) jest tak kiepska że na innych uczelniach nie respektują oceny z pwsz? bo jeśli tak to szkoda się tu wybierać w ogóle
Skąd to mogę wiedzieć? Bo wiem jak jest.
Uczelnia PWSZ nie jest kiepska. Poza tym co ma piernik do wiatraka, w tym wypadku poziom uczelni do przepisania ocen? Na innych uczelniach, choć przedmiot może się tak samo nazywać to może być jakaś inna część programu. I dlatego nie mogą Ci przepisać oceny. Próbuj szczęścia, ale nie nastawiaj się na to.
P.S. Jakoś też nie spotkałem się z sytuacją przepisania oceny załóżmy z AGH na PWSZ. A zdarzały się przypadki przejścia z tej na tą uczelnię...

Programy mogą być te same zresztą skąd oni mogą wiedzieć jaki jest program na innej uczelni. z AGH nie przepisuja bo oni tutaj wykładają i wiedzą jakie sa poziomy.

grubner napisał(a):Programy mogą być te same zresztą skąd oni mogą wiedzieć jaki jest program na innej uczelni
Skoro nie wiedzą, że program jest taki sam bądź czy w ogóle wziąłeś na poprzedniej uczelni to samo to dlaczego mają Ci przepisać ocenę? Bo przedmiot się tak samo nazywa ?
grubner napisał(a):z AGH nie przepisuja bo oni tutaj wykładają i wiedzą jakie sa poziomy.
Poziom na AGH, PK nie jest wcale taki wysoki jak się niektórym wydaje. Nie różni się bardzo od tarnowskiej PWSZ.
grubner napisał(a):Ale to chyba logiczne ze z lepszej uczelni powinni sie zgodzic na bezproblemowe przepisanie oceny

Daj mi dowód na to a nie przeczucie?
To jest logiczne, ale nie rozmawiamy tutaj o logice bo żyjemy w Polsce. Zapytałeś czy przepisują. Odpowiedziałem, że nie licz na to.
To tak jak gdybyś poszedł kupił telewizor w MediaMarkt i chciał go naprawiać w Euro RTV AGD. Przecież to taki sam telewizor a, że miejsce inne to co z tego ?

dobra dobra Ty swoje to że może Tobie na kierunku nie przepisywali nie znaczy że na innym wydziale/instytucie nie będą przepisywac bo sam napisałeś żezależy to od profesorka.

Odpowiadając na pytanie w temacie wątku: 2 lub 3 lata. Nie wiem dokładnie. Student z reguły po roku i tak już nic z danego przedmiotu nie pamięta Język

Legitymacja i indeks na studiach niestacjonarnych.
Witam. Chciałbym zapytać kiedy można odebrać legitymację i indeks na studiach niestacjonarnych? Mój kierunek to administracja publiczna. Jest informacja na stronie odnośnie studiów stacjonarnych, natomiast o zaocznych nie ma nic.
Raid 2 3,590 02-11-2016, 21:55
Ostatni post: MoniaL