• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

    Filtry ceramiczne LPG dla motoryzacji w ofercie Certools. Zapraszamy!
    certools.pl

Warunek na III roku - przedłużenie sesji
#1
Witam!
Można powiedzieć że prawie ukończyłem II rok. No własnie prawie... Miałem warunek z anatomii i teraz we wrześniu podchodzę do egzaminu poprawkowego. Chciałem zapytać co gdyby mi sie nie udało go zdać może wziąść jeszcze warunek czyli być na III roku i wtedy zaliczyć ten cholerny egzamin? Czy jakieś przedłużenie sesji wchodzi w grę, lub coś w tym stylu? Bardzo proszę o odpowiedz.
 
Reply
#2
Zgodnie z regulaminem studiów na PWSZ w Tarnowie przysługuje także 3 termin zaliczenia - egzamin komisyjny. Poza tym zawsze możesz powtarzać dany przedmiot, czyli wziąć tzw. warunek pod warunkiem spełnienia wymagań opisanych w wątku podlinkowanym.
 
Reply
#3
Dziękuje za odpowiedźOczko Sprawa wygląda tak że już wziąłem warunek po pierwszym roku a chodzi o to czy można go uzyskać jeszcze na III, oczywiście z samego egzaminu bo ćwiczenia mam zaliczone.
 
Reply
#4
Możesz. Z regulaminu wynika, że:

" Wpis warunkowy przysługuje jeżeli do zaliczenia semestru brakuje nie więcej niż dwóch przedmiotów, którym przypisano nie więcej niż 6 punktów ECTS. "
 
Reply
#5
"Student, który otrzymał wpis warunkowy nie może ubiegać się o kolejny wpis warunkowy bez spełnienia tego warunku." Tak znowu pisze w punkcie 7 ;/
 
Reply
#6
Znam osobę która ma przedmioty z kilku semestrów do zaliczenia więc widocznie różnie do tego zapisu w regulaminie podchodzą.
 
Reply
#7
Obym jednak zdał ten egzamin i nie miał takich problemów;p
Dziękuje bardzo za pomoc Oczko
 
Reply
#8
Tego Ci życzymy Uśmiech Daj znać jak Ci poszło.
 
Reply
  
Browsing: 1 gości