• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Wyniki rekrutacji na ekonomię - jakie zdawaliście przedmioty i ile mieliście punktów?
#1
Witam wszystkich Oczko Myślałam o wybraniu się na studia ekonomiczne na PWSZ w Tarnowie. Chciałam zapytać jeśli ktoś się dostał na ten kierunek, jakie przedmioty z matury brał pod uwage, ile miał punktów i na jakim poziomie zdawał?

#2
Może zainteresuje Cię ten wątek w którym ludzie, którzy dostali się na ekonomię 2013/14 się "integrują" Uśmiech Napisz może tam.

Konto bankowe studenckie - gdzie co i za ile?
Które konto bankowe - mowa o kontach studenckich - polecilibyście do codziennego użytkowania? Pisząc codziennego mam tutaj na myśli: przelewy, wypłaty z bankomatów, korzystanie z karty płatniczej. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Z góry dzięki za wszelkie informacje, sugestie itd.
gimber 1 70 15-12-2017, 13:28
Ostatni post: janko22