Wysokość stypendium w roku akademickim 2015/2016
Czy orientuje się ktoś z Was, jakie są aktualne kwoty stypendiów według poszczególnych progów dochodów? Z tego co się orientuję, to próg został podwyższony, czy ze względu na to, stypendium jest niższe niż w ubiegłym roku?

Jeszcze nie ma ustalonych kwot, ale na pewno stypendia będą niższe, gdyż więcej studentów dostanie stypendia. Uczelnia ma pewną pulę na stypendia, którą rozdziela na wszystkie osoby uprawnione do otrzymania stypendium, dlatego im więcej osób stypendium dostanie, tym niższe będą kwoty.

hej Uśmiech kiedy będą dostępne listy studentów, którym zostało przyznano stypendium socjalne i rektorskie?

Zapewne poczatkiem listopada, ponieważ jeszcze do jutra można składać wnioski o stypendium rektorskie i do czwartku socjalne. Co do kwot, progów itp. zarządzenie jest w zakładce pomocy materialnej na stronie uczelni.

Orientuje się ktoś może, kiedy zostaną zrealizowane przelewy stypendium rektora?
listy są od minionego tygodnia natomiast przelewy są jeszcze niezrealizowane Smutny

20 listopad pewnie. Tak było zazwyczaj. To, że listy są prezentowane wcale nie znaczy, że macie wypłatę stypendiów.

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,588 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz