mieszkania na sprzedaż kórnik obsługa bhp dla firm wrocław
    Producent czapek, odzieży oraz gadżetów kibicowskich. w najlepszych cenach.
    efanshop.com

21-02-2014, 10:44
Zarobki po studiach ekonomicznych
Ile wynoszą zarobki po studiach ekonomicznych? Czy ktoś kto skończył kierunek ekonomiczny bądź po prostu studia ekonomiczne na akademii ekonomicznej może liczyć na wyższe zarobki niż w przypadku osoby która nie ukończyła studiów ekonomicznych bądź wciąż studiuje?
Na jakie minimalne wynagrodzenie może liczyć osoba z tytułem magistra ekonomii?
26-02-2014, 15:31
Zarobki po studiach ekonomicznych
To zależy co chcesz robić, czy działać na rynkach finansowych. Bankowych. Czy może chcesz realizować usługi księgowe czy może zostać handlowce, a może sam sprzedawać i promować swój własny sklep.
27-02-2014, 17:33
Zarobki po studiach ekonomicznych
Wbrew pozorom wysokie zarobki po skończeniu studiów ekonomicznych nie są trudne do osiągnięcia. Dla absolwenta/studenta studiów ekonomicznych najtrudniejszym zadaniem jest na chwilę obecną znalezienie pracy. Zarobki po studiach ekonomicznych na warszawskiej SGH wynoszą średnio 4 200 zł brutto (dla absolwentów!) czyli jak widać, już na starcie możesz dużo zarabiać jako ekonomista. Dla porównania absolwenci uniwersytetu ekonomicznego w Krakowie czy Poznaniu zarabiają około 3 500 zł brutto po skończeniu studiów. Zatem zarobki po ekonomii są na naprawdę wysokim poziomie i naprawdę warto studiować ekonomię.

Ekonomia czy finanse i rachunkowość?
Ciężko jest jednoznacznie określić, który z podanych przez Ciebie kierunków jest lepszy i zapewni Ci pracę w przyszłości. Osobiście na pewno byłbym skłonny, aby studiować bardziej [b]finanse i rachunkowość[/b], który to wprawdzie nie jest jakimś super kierunkiem, jednak możliwości pracy po nim są na pewno większe niż po Ekonomii. Na pewno łatwiej jest się dostać na Ekonomię, jednak jest to jeden z [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kierunki-studi%C3%B3w-bez-przysz%C5%82o%C5%9Bci-t]kierunków studiów bez przyszłości[/url] który każdego roku produkuje tylko bezrobotnych, zatem dobrze się zastanowić przed wyborem kierunku dalszej nauki. Na obu kierunkach na pewno wymagana jest bardzo dobra znajomość matematyki, w szczególności statystyka oraz liczenie nie powinno sprawiać Ci problemów, chcąc iść na te studia. Generalnie powinno iść się na taki kierunek studiów, który nam bardziej pasuje i w którym czujemy się bardziej pewnie, ale z drugiej strony trzeba także brać pod uwagę wszystkie tendencje na rynku pracy, aby nie tylko studiować to co się lubi, ale też to, po czym będzie możliwość pracy w wyuczonym zawodzie.
kosman 7 6,698 06-01-2017 22:57
Ostatni post: MoniaL
  PWSZ Czy MWSE
I obie uczelnie, na podstawie tego kierunku, produkują bezrobotnych. Tylko tak jak wspomniał spamer, jeden robi to za darmo, a drugi za kasę.
pekuses 2 910 25-07-2016 22:08
Ostatni post: Cubaza
  Czy na praktykach mogę pracować na umowę zlecenie?
Witam. Mam takie pytanie, czy odbywając praktykę mogę pracować na umowę zlecenie w innym zakładzie pracy niż w tym , w którym odbywam praktykę?
lolzaco1994 0 405 19-06-2016 18:11
Ostatni post: lolzaco1994
  Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
Tak jak napisał Cubaza wyżej. W wątkach niżej wszystko zostało wspomniane. Rynek pracy w dzisiejszych czasach jest już przesycony absolwentami ekonomii, szkoda się na to pchać, bo ciężko będzie znaleźć pracę w zawodzie. Nawet w większych miastach. Wszyscy na około trąbią o [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kierunki-studi%C3%B3w-bez-przysz%C5%82o%C5%9Bci-t]kierunkach studiów bez przyszłości[/url], wśród których jest także i Ekonomia, jednak co roku wszyscy wciąż się na te kierunki pchają. Ale kto wie, może Ci się uda coś po znajomościach :)
dudek 15 24,333 19-09-2015 9:34
Ostatni post: torsfjall
  Czy będąc na drugim roku mogę zmienić studia dzienne na zaoczne?
Mam pytanie, czy jeśli wybrałem już promotora na studiach dziennych, na drugim roku, itp, czy na trzecim roku mogę przejść na studia zaoczne? Da się tak to zrobić?
nikolas 1 1,068 25-05-2015 13:50
Ostatni post: green123