Witaj! Logowanie Rejestracja

Zarobki po studiach ekonomicznych
#1
Ile wynoszą zarobki po studiach ekonomicznych? Czy ktoś kto skończył kierunek ekonomiczny bądź po prostu studia ekonomiczne na akademii ekonomicznej może liczyć na wyższe zarobki niż w przypadku osoby która nie ukończyła studiów ekonomicznych bądź wciąż studiuje?
Na jakie minimalne wynagrodzenie może liczyć osoba z tytułem magistra ekonomii?
 
Reply
#2
To zależy co chcesz robić, czy działać na rynkach finansowych. Bankowych. Czy może chcesz realizować usługi księgowe czy może zostać handlowce, a może sam sprzedawać i promować swój własny sklep.
 
Reply
#3
Wbrew pozorom wysokie zarobki po skończeniu studiów ekonomicznych nie są trudne do osiągnięcia. Dla absolwenta/studenta studiów ekonomicznych najtrudniejszym zadaniem jest na chwilę obecną znalezienie pracy. Zarobki po studiach ekonomicznych na warszawskiej SGH wynoszą średnio 4 200 zł brutto (dla absolwentów!) czyli jak widać, już na starcie możesz dużo zarabiać jako ekonomista. Dla porównania absolwenci uniwersytetu ekonomicznego w Krakowie czy Poznaniu zarabiają około 3 500 zł brutto po skończeniu studiów. Zatem zarobki po ekonomii są na naprawdę wysokim poziomie i naprawdę warto studiować ekonomię.
 
Reply
  
Browsing: 1 gości