Witaj! Logowanie Rejestracja

Polityka w naszym kochanym kraju
#5
No to i ja się wypowiem.
Średnio interesuję się polityką, bo mnie ona po prostu wkur**. Ludzie wybrani przez nas drą ze sobą koty. Ciągle jednemu nie pasuje drugi, drugiemu trzeci i od dłuższego czasu nikt nic nie zrobił tylko kopią pod sobą dołki...
reckefeller napisał(a):No może Palikot słusznie chce opodatkować księży, to trochę kasy by wpłynęło do budżetu więcej, ale z drugiej strony chce legalizacji marihuany, co wg mnie nie jest dobrym posunięciem.
Palikot wiele krzyczy, a tak naprawdę mało robi. Ile to on nie zrobi w kraju, ile to jego posłowie nie złożą wniosków. A skończyło się na tym, że nic nie zrobili. Są 3 siłą w sejmie. Mogli sobie pozwolić na zablokowanie wraz z PiSem kilku pomysłów. Nie zrobili tego.
Co do opodatkowania duchownych to TAKDuży uśmiech Zdecydowanie tak.
Co do legalizacji to mam mieszane uczucia... Powiem szczerze, że wstrzymałbym się przy podpisywaniu petycji, ale nie zakazywałbym.
reckefeller napisał(a):PiS jakby wygrało, może by w końcu wyjaśnili sprawę Smoleńską do końca, ale co poza tym?
Smoleńsk mnie denerwuje. Co się tam stało. Samolot spadł, rozwalił się i wszyscy zginęli. Tak niestety się dzieje. PiS jest winny sam sobie bo wpuścił do samolotu same szychy, a zmarłemu prezydentowi nie chciało się wstać wcześniej żeby wystartować spokojnie, zobaczyć mgłę i polecieć na lotnisko zastępcze a potem samochodzikami do Katynia. Ale nie bo trzeba było lądować. Nie wierzę, że nie było nacisków na pilotów. Tak samo były jak w Gruzji, kiedy zapytali pilotów:"Kto jest waszym zwierzchnikiem" No i musieli lądować. Jednak do tego nikt się nie przyzna...
laura napisał(a):co myslicie o legalizacji prostytucji?
Ciężki temat Język Jednak moim zdaniem powinna być zalegalizowana, bo prostytucja zawsze będzie i wszędzie...
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Polityka w naszym kochanym kraju - przez reckefeller - 07-10-2012, 14:07
Polityka w naszym kochanym kraju - przez laura - 07-10-2012, 18:00
Polityka w naszym kochanym kraju - przez Ahmed - 07-10-2012, 19:26
Polityka w naszym kochanym kraju - przez laura - 07-10-2012, 19:43
Polityka w naszym kochanym kraju - przez Cubaza - 08-10-2012, 21:40
Polityka w naszym kochanym kraju - przez laura - 08-10-2012, 21:47
Polityka w naszym kochanym kraju - przez maluszkowa - 09-10-2012, 9:55
Polityka w naszym kochanym kraju - przez reckefeller - 03-03-2013, 20:17



Browsing: 1 gości