Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile wynosi wynagrodzenie za staż z urzędu pracy w 2013 i 2014 roku?
#21
(21-03-2014, 21:34 )Regina napisał(a): Ktoś może stwierdzić, że my się tu bulwersujemy o pare groszy (za jeden dzien stażu wychodzi, tak jak obliczone wyżej, prawie 32,95 phehe phehe ) no ale właśnie- mnie np. nikt w pupie nie oświecił, że rozpoczynając 3 lutego bede stratna za luty 130 zł ;P a że mam umowe do 2. miesiąca X więc dostane jakies 65 zł za ten ostatni miesiąc stażu. Z moich obliczeń wynika, że tych pozostalych 65 zł nie ujrzę na oczy ;p szkoda że stażu nie przyznali mi od ostatniego piątku stycznia, kasa za luty bylaby "normalna" xD pupy jednak wiedzą co robią ;p
Swoją drogą te obliczenia są oparte na jakiejś tam ustawie. Szkoda, że nie rozpatrzono wnikliwiej LUTEGO jako krótszego miesiąca + sytuacji że rozpoczyna się od dnia wolnego ( a ten z tego roku to nawet od dwóch xD szkoda szkoda szkoda, zwłaszcza Ci z 3 lutego- trafiliśmy na takie kombo ;/

Szkoda tylko że jak teraz marzec ma 31 dni to nie dostaniemy więcej kasy za to że jest dłuższy miesiąc Podejrzany
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Staz - wynagrodzenie - przez ewel1526 - 09-03-2014, 16:09
Ile wynosi wynagrodzenie za staż z urzędu pracy w 2013 i 2014 roku? - przez Ania89 - 24-03-2014, 21:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Urlop na obronę pracy inżynierskiej?
Witam Chciałbym się dowiedzieć, czy przysługuje mi urlop na dzień w którym mam obronę pracy inżynierskiej, dyplomowej czy każdej innej? Jest jakiś przepis w prawie regulujący tą kwestię?
piotrmossa 4 11,137 27-10-2022, 13:02
Ostatni post: czerts



Browsing: 1 gości