Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile wynosi wynagrodzenie za staż z urzędu pracy w 2013 i 2014 roku?
#25
Witam,
prześledziłem ten wątek jak i wiele innych w internecie lecz nie znalazłem odpowiedzi.
Jestem obecnie na stażu, 6-miesięcznym. Na umowie o stypendium stażowym jest napisane, że będzie ono wynosić 1400zł brutto. Z tego co wyczytałem w internecie pieniądze unijne nie podlegają opodatkowaniu, czyli w teorii kwota brutto powinna równać się kwocie netto?
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. Organizuje go RARR na podstawie umowy z WUP.

Przepracowałem dopiero miesiąc, więc jeszcze nie wiem ile dokładnie dostane. Na stronie WUP obecne wynagrodzenia wynoszą około 988zł, więc zdziwiłoby mnie jeśli dostałbym tyle, skoro na umowie mam podaną kwotę 1400zł brutto.
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Staz - wynagrodzenie - przez ewel1526 - 09-03-2014, 16:09
Ile wynosi wynagrodzenie za staż z urzędu pracy w 2013 i 2014 roku? - przez zsakul - 02-04-2014, 14:08

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Urlop na obronę pracy inżynierskiej?
Witam Chciałbym się dowiedzieć, czy przysługuje mi urlop na dzień w którym mam obronę pracy inżynierskiej, dyplomowej czy każdej innej? Jest jakiś przepis w prawie regulujący tą kwestię?
piotrmossa 4 11,138 27-10-2022, 13:02
Ostatni post: czerts



Browsing: 1 gości