Witaj! Logowanie Rejestracja

Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku?
#5
Wszystkim, którzy myślą, że na egzaminie gimnazjalnym będzie do napisania coś związanego z "Kamieniami na szaniec" (w związku z premierą filmu w tym roku) radziłbym nie iść tym tropem, gdyż z reguły jest to zawsze błędny trop. Tak samo jest z maturami: nigdy nie zdarzyło się tak, że jeśli mamy rok np. Miłosza, Szymborskiej to zarówno na maturze jak i egzaminie gimnazjalnym pojawiają się do analizy utwory danych poetów. To jest na pewno zły trop.

Ja sam również stawiam na opowiadanie chociaż jakoś tak krąży mi w głowie rozprawka (może to przeczucie? Język). Spodziewam się, że spośród lektur na egzaminie gimnazjalnym mogą pojawić się utwory Henryka Sienkiewicza albo "Zemsta" Aleksandra Fredry. To byłoby dość optymistycznie jak dla mnie Oczko
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku? - przez damian563 - 15-04-2014, 17:14
NIE NIE I NIE - przez jessicaa - 17-04-2014, 18:54

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014?
Czy jest już wiadomo kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014? Kiedy otrzymamy informację o tym ile kto uzyskał punktów z tego egzaminu? W jakiej formie się dowiemy? Czy dostaniemy jakieś zaświadczenie czy tylko słowną informację od wychowawcy?
kuba55.122 1 3,814 22-04-2014, 20:45
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 2 gości