Witaj! Logowanie Rejestracja

Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku?
#6
damian563 napisał(a):Spodziewam się, że spośród lektur na egzaminie gimnazjalnym mogą pojawić się utwory Henryka Sienkiewicza albo "Zemsta" Aleksandra Fredry.

Zemstę myślę, że można wykluczyć, gdyż była na egzaminie gimnazjalnym w 2012 roku. Aczkolwiek może zdarzyć się tak, że pojawi się ponownie w tym roku, 2 lata to mimo wszystko trochę różnicy jest. W 2013 roku był "Potop" Henryka Sienkiewicza, więc faktycznie, w 2014 roku na egzaminie gimnazjalnym mogą pojawić się utwory tegoż autora takie jak: Quo Vaddis czy Krzyżacy.

Dawno nie było Biblii na egzaminie gimnazjalnym (ostatnio chyba w 2010 roku) zatem jest bardzo prawdopodobne, że coś z niej może pojawić się zatem w tym roku.
Ja osobiście postawiłbym na: Biblię i jakiś wiersz bądź tren, pieśń. Wydaje mi się, że w tym roku może nie być nawet i żadnej lektury, chociaż utwory Sienkiewicza - kto wie Uśmiech

Idąc tokiem analizy i odrzuceń.

W 2009 roku była rozprawka, 2010 roku znowu była rozprawka, w 2011 również rozprawka, 2012 roku na egzaminie gimnazjalnym także rozprawka, w 2013 roku była to charakterystyka, zatem w 2014 roku na 80% będzie to opowiadanie a na 20% list Uśmiech
Nie ma szans aby i 2014 roku była rozprawka, gdyż w ostatnich latach pojawiała się ona po prostu zbyt często Uśmiech
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku? - przez maciejo - 15-04-2014, 17:37
NIE NIE I NIE - przez jessicaa - 17-04-2014, 18:54

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014?
Czy jest już wiadomo kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014? Kiedy otrzymamy informację o tym ile kto uzyskał punktów z tego egzaminu? W jakiej formie się dowiemy? Czy dostaniemy jakieś zaświadczenie czy tylko słowną informację od wychowawcy?
kuba55.122 1 3,814 22-04-2014, 20:45
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości