Witaj! Logowanie Rejestracja

Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku?
#15
Witajcie, specjalnie założyłem konto na tym forum, aby udzielić się w tym konkretnym temacie.
Moim zdaniem na egzaminie gimnazjalnym na 80% będzie rozprawka - temat powiązany z jakąś lekturą (boje się, że Krzyżacy) Zdezorientowanyad: Nie możemy tego sobie tłumaczyć w sposób taki, że owa forma wypowiedzi powtarzała się przez wiele lat. Skoro się powtarzała, to chyba ma ona jakieś znaczenie dla CKE? Według mnie rozprawka jest najlepszą formą, ponieważ potrafi sprawdzić nasze rozumowanie, inteligencję oraz bogaty zasób słów.
Co do historii, nie mam bladego pojęcia co może być... Zastanawiam się, zastanawiam... i nic mi nie przychodzi do głowy. No, może na początku coś o starożytnej Grecji/Rzymie, a potem 1si królowie Polski?
Matematyka - na pewno będą funkcje - są na egzaminie co roku, trzeba powtórzyć wartości i argumenty Oczko następną rzeczą, której nie lubię zapewne będą kąty, ponadto trzeba będzie znać wzory na pola figur płaskich i obrotowych, wyliczyć jakąś objętość Oczko Myślę, że nie będzie najgorzej, wydaje mi się że z roku na rok te egzaminy są coraz łatwiejsze - ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia jutro - mam nadzieję, że podzielicie się swoimi wrażeniami po części humanistycznej. Uśmiech
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
NIE NIE I NIE - przez jessicaa - 17-04-2014, 18:54
Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku? - przez Kenig - 22-04-2014, 16:10

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014?
Czy jest już wiadomo kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014? Kiedy otrzymamy informację o tym ile kto uzyskał punktów z tego egzaminu? W jakiej formie się dowiemy? Czy dostaniemy jakieś zaświadczenie czy tylko słowną informację od wychowawcy?
kuba55.122 1 3,813 22-04-2014, 20:45
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości