Witaj! Logowanie Rejestracja

Opinia (e) o "Kseero"
#1
Moi drodzy, chciałbym się podzielić z Wami opinią o znanym punkcie kserograficznym. Do pewnego momentu znosiłem zachowanie Państwa Właścicieli, ale dziś miarka się przebrała.

Pracownicy tego Ksera są niekompetentni, ponadto nie dbają o bezpieczeństwo swoich klientów. Komputery, które służą do wydruku z internetu nie mają aktualnego oprogramowania, co jest karygodne jeśli chodzi o maszyny służące bardzo często do logowania na prywatnych kontach klientów. Jest bardzo prawdopodobne iż na tych komputerach znajduje się oprogramowanie typu malware, o co bardzo nie trudno przy nieaktualnym "XPeku" i przeglądarce IE 8 (na jednym komputerze) i FF 3.x na drugim.

Często Pani właścicielka odmawia wydruku stron, z dużą ilością czerni, twierdzi że Ona nie będzie potem czyściła głowicy. Zdarzyło mi się również otrzymanie pomieszanych stron, mimo iż PDFy były dobrze poskładane. Wydruk skanów w jpeg to również często nieporozumienie w tej placówce. Właściciel nie ma pojęcia o drukowaniu wielu plików, a na próbę pomocy reaguje złością.

Właścicielka gdy zwróciłem jej uwagę iż oprogramowanie nie jest aktualne (nie robiłem tego złośliwie, poprostu chciałem pomóc) potraktowała mnie w sposób dalikatnie mówiąc nieuprzejmy. Oczywiście gdy wychodzilem nie odpowiedziała nawet "do widzenia" ... w sumie to i dobrze bo już nigdy się tam nie pojawię. I Wam rówinież odradzam korzystania z usług tego ksera.

Chciałbym nadmienić iż nie jestem pracownikiem, właścicielem konkurencyjnego punktu. Na codzień studiuję w Krakowie na UJ. Zarejestrowałem się tutaj aby dodać tą opinię i przy okazji Was przestrzec.

Jeśli spotkaliście się z podobnym zachowaniem, bardzo proszę podzielcie się swoja opinią w tym Wątku. W internecie znalazłem kilka opinii na temat tego punktu, wszystkie są negatywne, więc chyba jest coś na rzeczy.

Opnia dotyczy punktu "Kseero" przy Mickiewicza (naprzeciwko PWSZ). I nie ma nic wspólnego z "Kseero" na ulicy Czystej w Krakowie, tam obsluga jest bez zarzutu.
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Opinia (e) o "Kseero" - przez user1 - 30-08-2012, 23:25
Opinia (e) o "Kseero" - przez Ahmed - 30-08-2012, 23:29
Opinia (e) o "Kseero" - przez user1 - 30-08-2012, 23:34
Opinia (e) o "Kseero" - przez Cubaza - 31-08-2012, 9:31
Opinia (e) o "Kseero" - przez user1 - 31-08-2012, 19:57
Opinia (e) o "Kseero" - przez user1 - 31-08-2012, 20:08



Browsing: 1 gości