usługi rachunkowe warszawa finanseam.pl/ksiegowosc/

15-08-2016, 22:14
srednia w stypendium rektorskim
czesc, chcialbym sie dowiedziec jaka srednia wpisujemy w formularzu dot. stypendium rektorskiego? jest to srednia wazona na podstawie punktow ects, zwykla srednia z wszystkich zaliczen? jesli nie, to jaka?
25-08-2016, 21:49
srednia w stypendium rektorskim
Cała średnia, ostateczna za dany semestr. A jaką inną byś chciał wpisać niby?

Problem z laptopem
Sterowniki zainstalowane do wifi? Karta włączona, SSID jest rozgłaszany?
franek206 1 444 19-07-2016 19:20
Ostatni post: spamer24
  Jaki laptop dla studenta informatyki 2013/2014
Zaglądnij do bliźniaczego wątku w którym kwestia laptopa na studiach informatycznych została już poruszona - [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-laptop-na-studia-informatyczne-t]Jaki laptop na studia informatyczne[/url]. Laptop dla studenta informatyki powinien być w mojej ocenie porównywalny z parametrami, które powinien posiadać [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-laptop-na-studia-techniczne-t]laptop na studia techniczne[/url], gdyż poniekąd właśnie informatyka jest kierunkiem technicznym.
ivvy 15 9,048 05-03-2016 10:29
Ostatni post: devilh
  W jakim języku się programuje na kierunku Informatyka na PWSZ?
[quote] Zdobycie umiejętności biegłego programowania strukturalnego w języku C oraz projektowania wieloplikowego oprogramowania o założonym przeznaczeniu. Zapoznanie się z innymi językami programowania (FORTAN, Visual Basic, Matlab). [/quote] Trochę archaizm moim zdaniem, ale cóż :) Mogliby C++ już uczyć a nie C.
maciej2019 11 3,397 26-02-2016 21:23
Ostatni post: miniek15m
  Jak wygląda kolokwium z programowania?
To zależy od prowadzącego zajęcia :) U jednych kolokwium z programowania wygląda tak, że pisze się na komputerach i pokazuje się na koniec zajęć efekt naszej pracy a u innych na kartkach :) Są też prowadzący, którzy łączą obie cechy, czyli najpierw pisze się na komputerach a potem ten kod przepisuje się na kartkę.
midori 9 3,289 26-02-2016 21:15
Ostatni post: miniek15m
  Informatyka po liceum czy technikum?
Zależy, jaki jest poziom studiów informatycznych na danej uczelni. Zdecydowanie jednak w tym przypadku osobom po technikum łatwiej, gdyż to co mieli "zaczęte" w technikum zazwyczaj rozwijają na studiach. Oczywiście samo technikum nie zapewni Ci zaliczenia semestru na studiach, we własnym zakresie również będziesz musiał się uczyć i rozwijać.
ciaptok 11 6,477 26-02-2016 17:09
Ostatni post: lewka